Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czujnik klimatyzacji + inne ;-D


Sawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam1

Mam problem kupiłem Pata w październiku i jakoś nie sprawdziłem klimy a zdawało się że działa...

W piątek zrobił się ciepło i okazało się że nie bangla, wystraszyłem się że coś poważnego. Serwisówka w łapę i znalazłem, jakiś baran jak podmieniał akumulator złamał czujnik klimy ;-/

Jutro przyjdzie (w ASO 499, na alle 150, w miejscowym sklepie 200) i tu pojawia się pytanie. Czy przy wymianie będę musiał jechać na komputer na kasowanie błędów albo coś podobnego? Czy wystarczy że odepnę baterię podmienię napompuję i będzie OK?

 

Drugie pytanie przy cofaniu prawy tylni klocek hamulcowy wpada mi w rezonans, burczy jak bym jechał jakimś śrutownikiem (jak są ciepłe heble znika), blaszka jest, klocka 80%, wymieniane w ASO, więc szkoda kupować nowe. Miał ktoś podobny przypadek?

 

Auto to Pat 2007r. Automat 171KM

 

Sam sobie odpowiem może się przyda komuś.

Pan w jednym serwisie klimy dawał sobie rękę odciąć że pod czujnikiem jest zaworek i można go odkręcić i wkręcić bez pompowania. Facet byłby bez ręki, a ja bez gazu i oleju w układzie :devil: Coś mnie tknęło i spojrzałem do serwisówki a tam jak byk aby spuszczać nic o zaworku. Odciągnęliśmy co zostało (jakieś 40% tego co zaleca producent :thumbsdown: ) wymieniłem czujnik, układ napełniony i wszystko buja ok.

Więc uważajcie panowie jak wyciągacie aku i sprawdzajcie czy macie przykręcony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...