Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Demontaż tapicerki przednich drzwi-proszę o wsparcie


Gość mari1969
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mari1969

Witam forumowiczów. Nie wiem czy ten temat był poruszany ale muszę zdemontować tapicerkę w przednich lewych drzwiach i ....wolę się przygotować bo może być różnie.Rusza mi się cała klamka.Rozbierałem kiedyś tapicerkę tylnej klapy i musiałem się poddać bo nie ogarniałem. Za cholerę nie szło i musiałem Was poprosić o pomoc (praktyka jest nie oceniona...) Dostałem rady i raz dwa po sprawie. Poprosiłbym o wskazówki w jakiej kolejności i jak rozbroić bez połamania części. Pozdrawiam Marek z Torunia. (Almerka Tino 2,2 dci z 2003 roku) Ogólnie autko ok ale właśnie dzisiaj na darmowym przeglądzie klimatyzacji w Norauto diagnoza: brak czynnika chłodzącego (faktycznie w sobotę przejażdzka w plener a tu zero chłodzenia...????) i filtr w rozsypce !!!! Lekkie rozczarowanie bo w ubiegłym roku było ok.

Edytowane przez mari1969
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ściągnij sobie manuala z czeskiej strony, tam będziesz miał wszystko. Dział BT.

Lub, jak bardzo potrzebujesz to daj adres e-mail, na PW a jutro /wtorek/ to ci prześlę.

Edytowane przez mirekg9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mari1969

Najlepiej ściągnij sobie manuala z czeskiej strony, tam będziesz miał wszystko. Dział BT.

Lub, jak bardzo potrzebujesz to daj adres e-mail, na PW a jutro /wtorek/ to ci prześlę.

 

Bardzo wielkie dzięki dla "mirekg9" za pomoc.Pozdrawiam i duży szacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

=====================================================================================================

 

Głosujemy w konkursie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://www.auto-swia...san-klub-polska

 

=====================================================================================================

 

=====================================================================================================

 

Głosujemy w konkursie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://www.auto-swia...san-klub-polska

 

=====================================================================================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja również proszę o instrukcję na maila. Od samego początku jak kupiłem tino to odstaje mi klamka wewnętrzna no i znalazłem na podłodze taką czarną sprężynkę. Denerwuje mnie to i chciałbym to poprawić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja również proszę o instrukcję na maila. Od samego początku jak kupiłem tino to odstaje mi klamka wewnętrzna no i znalazłem na podłodze taką czarną sprężynkę. Denerwuje mnie to i chciałbym to poprawić.

Pozdrawiam

 

Kolego, bardzo chętnie bym Ci przesłał i pomógł, ale nie mam kart do wróżb i Twojego meila nie wywróżę. Przykro mi. :(

 

tino1481 - info poszło na PW.

Edytowane przez mirekg9
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, bardzo chętnie bym Ci przesłał i pomógł, ale nie mam kart do wróżb i Twojego meila nie wywróżę. Przykro mi. :(

 

tino1481 - info poszło na PW.

Kolego, bardzo chętnie bym Ci przesłał i pomógł, ale nie mam kart do wróżb i Twojego meila nie wywróżę. Przykro mi. :(

 

tino1481 - info poszło na PW.

oK DZIĘKUJĘ I pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Muszę dostać się do głosników w drzwiach przednich w tinie, jak rozebrać te drzwi mam problem z tapicerką jak ją zdjąć. Prosze o pomoc.

Edytowane przez malamut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...