Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ksenony i regulacja swiateł ?!


yanik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialem dzis zakupic kolejna P12 , ale cos zwrocilo moja uwage...

 

otoz samochod ma spryskiwacze do ksenonow, swiatla sa zwykle, natomiast w srodku, obok przelacznika do ESP jest regulacja swiatel ! Chyba gdy byly normalne lampy to nie bylo spryskiwaczy ( ktore dzialaja !) a jak byly ksenony to nie bylo regulacji swiateł...

VIN jesli w czym moze pomoc SJNFBAP12U0088938

 

pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były do normalnej lampy, ja mam oryginalnie xenony i mam autopoziomowanie, nie mam regulacji ręcznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mi o to chodzi, ze jak jest regulacja swiatel , i zwykle lampy , to nie powinno byc spryskiwaczy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą też być, zalezy na jaki rynek auto szlo, np. w skandynawi duzo aut ma spryskiwacze do zwykłych lamp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo składak albo jak pisał Oskar masz wypasiony model na oku

Dokładnie ogladaj z góry i od dołu

Zdejmij plastiki z chłodnicy i bedziesz widział belke - lub zardzewiałe śrubki mocujące chcłodnice

Chyba, że bardzo zadbany i czyscił śrubki od chłodnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie był wcale taki super, miał dodatkowo ESP, i podgrz. fotele. Niby 110tys przebiegu... z Niemiec..

Odpuściłem sobie , za bardzo zmęczony ... pierwsza rzecz jaka mi sie rzuciła , to totalnie zgnita podstawa akumulatora... zero jakichkolwiek naklejek na chłodnicy i osłonie...

I dalej szukam…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stoi w czymś ala' komis, facet sprowadza z niemiec.

a prze Cię bardzo :) masz tu linka :

 

http://elbora.gratka.pl/ogl/13339760.html#c07b5e9057f0dcaa,1

 

czego nie widac na zdjeciach, to srodek niezle zuzyty, calosc jakby jakims bialym proszkiem wysypana, zaraz mi sie skojarzylo z wywalonymi poduszkami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli jeszcze nie ma regulacji wysokości fotela kierowcy to niedość że składak to jeszcze na lewą stronę :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=====================================================================================================

 

Głosujemy w konkursie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://www.auto-swia...san-klub-polska

 

=====================================================================================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie skladak, po Vinie wychodzi ze wyprodukowany w UK, ale w wersji europejskiej...

ogolnie zmeczony samochod...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czym się objawia to zmęczenie.

Jesli fotel kierowcy jest wygnieciony a własciciel postury zapaśnika sumo to musi być płaski.

Pojedź na rolki i obejżyj dasz znać, że trup to inni nie będa sie nim interesować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie fotel kierowcy,nakladki na pedały, kierownica, stan tapicerki i plastikow - kiepsko to wyglada, jak mowilem caly wysypany w zakamarkach bialym proszkiem jak po wystrzeleniu poduszek...

Przerwany łacznik elastyczny- chodzi jak traktor ( choc to moze nie argument, rzecz do zrobienia)

Jak na tak niski przebieg - to wyglada nieciekawie...

Ksiazka serwisowa raptem 3 wpisy , wyglada jakby na kolanie wypisana wczoraj, jeden charakter pisma - cos wierzyc mi sie nie chce ze gosciu zawsze trafial na tego samego mechanika przez kilka lat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszku z poduszek podobno bez rozbierania i prania tapierki nie da sie usunąc. Było jakieś bum. A podstawa przegnita bo długo stała na wierzchu i miała kontakt z wodą.

A i tak pewnie znajdzie kupca :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos widzial fajna P12 w hatchback- u z ksenonami, to prosze o wiadomosc :)

 

p.s.

do 20 tyś...

 

Byle nie byla na drugim koncu Polski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...