Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podświetlenie licznika


Gość arek tg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z podswietleniem zegarów a wlaściwie z podświetleniem tego licznika co pokazuje kilometry ,temper.i godz.(Nissan Almera N16 2001r.) Wszystkie zegary są podświetlone oprucz tego.Dzisiaj wymontowałem licznik sprawdziłem wszystko jest ok ,a jednak nie podświetla.W tym liczniku co wskazuje kilom. godz. i temp. są inne żarówki (takie małe) niż podświetlenie obrotomie. i prędkosciom. paliwa i temp. Jaka może być przyczyna????? że te małe nie świecą?????Pozdrawiam Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadajesz trochę dziwne pytanie?!?!? My nie wiemy czy masz sprawne zaróweczki. Sprawdź najpierw sam żarówki - kup chociaż jedną nową na próbę - jak coś, to będziesz miał na zaś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, żarówki są dobre (nie jestem blondynką) od sprawdzenia żarówek zacząłem.Jakby chodzilo tylko o żarówki to nie pisałbym tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że wymontowałeś licznik i wszystko ok, a zasilanie dochodzi? A żarówki jak sprawdzałeś?, pytam bo ostatnio oglądałem żarówkę od stopu i wyglądała ok (może lekko przypalona) ale nie świeciła, jednak była na wykończeniu bo włożyłem nową i oki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, żarówki są dobre (nie jestem blondynką) od sprawdzenia żarówek zacząłem.Jakby chodzilo tylko o żarówki to nie pisałbym tematu.

 

Jeden kolega na forum nie miał z przodu świateł pozycyjnych. Też żaróweczki sprawdzał wizualnie jak i miernikiem i było OK.

Wyjmował wszystkie bezpieczniki, przekaźniki, sprawdzał instalację. Męczył się 1-2 miesiące!!!!!!!!! W końcu kupił nowe żarówki do pozycji, założył je i...NIE MÓGŁ UWIERZYĆ, ŻE STARE BYŁY NIESPRAWNE DWIE NARAZ!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie byla przydymiona,( gdzie kupileś te żarówki i jakie ma oznaczenie)i czy u ciebie też one są mniejsze od T5.

nawet nie byla przydymiona,( gdzie kupileś te żarówki i jakie ma oznaczenie)i czy u ciebie też one są mniejsze od T5.

Pisałem o żarówce od stopu, a te od podświetlania deski to na pewno kupisz w sklepie elektronicznym.

Pytałem jeszcze czy zasilanie dochodzi do żarówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...