Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Miska olejowa primera p12 1.6 cc


Gość Krystianek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krystianek

Mam małe pytanko zmieniał ktoś uszczelke pod miska w primerce p12 1.6 bo cieknie mi z pod miski ale zaczęłam brać się za wymianę uszczelki ale masakra do jednej śruby niema dojścia belka przeszkadza która trzyma silnik od spodu na łapach a zabardzo niechcem jej otkrecac bo boje się ze puzniej jej nie skrece

 

Nie dość ze osłony idą od spodu to jeszcze belke ktoś wsadzić pod miskę jeszcze z tej strony gdzie jest mało miejsca porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mechanior tez mi sugerował wymiane uszczelki pod miską. I z tego co pamiętam to chodzi o podparcie skrzyni i odkręcenie tej dolnej poduszki silnika.

Pod warunkiem że mówimy o podobnym rozwiazaniu konstrukcyjnym 1,6 i 1,9 dci

chodzi o poprzeczkę mocowana pod sanki do których są mocowane wachacze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krystianek

Tak to samo ale niebede się brał za to sam,jadę w piątek do mechanika wole zapłacić 50 euro niz spędzić cały dzień.a puzniej wsadz wszystko na swoje miejsce:((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zo bacz potem czy spinki sa pozakładane bo potrafią przykrecic osłone silnika tylko na dwie srubki?

I bedzi Ci dyndała jak gdzies zaczepisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=====================================================================================================

 

Głosujemy w konkursie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://www.auto-swia...san-klub-polska

 

=====================================================================================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...