Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Szukam opon letnich do X-trail T30


Gość jacekSuw

Rekomendowane odpowiedzi

ja jeżdżę na letnich Continental Cross Contact LX. To są podobno opony 90 % szosa i 10 %, teren. Nawet jak spadnie trochę śniegu to nie ma na nich strachu, za to mogłyby być trochę cichsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja zakupiłem 2 tygodnie temu opony Fulda 4x4 Road . Są bardzo ciche i niby można nimi wjechać w lekki teren. Nie zdążyłem jeszcze sprawdzić jak to faktycznie z tym terenem wygląda ale na asfalcie rewelacja. W weekend popróbuje w lekkim błotku i piasku i dam znać.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Ja zakupiłem 2 tygodnie temu opony Fulda 4x4 Road . Są bardzo ciche i niby można nimi wjechać w lekki teren. Nie zdążyłem jeszcze sprawdzić jak to faktycznie z tym terenem wygląda ale na asfalcie rewelacja. W weekend poprób

 

Wkońcu znalazłem trochę czasu w Święta żeby pojeździć Nissanem w terenie na tych nowych oponach Fulda 4x4 Road. Szczerze to szału nie ma ale tam gdzie poległem na dobrych zimówkach teraz bez problemu przejeżdżałem ( lekko zalane łąki przy jeziorze i żwirownia). Najważniejsze dla mnie jest to że super zachowują się na asfalcie, są ciche i kleją się drogi a w małym błotku też idą, dotego cena nie najgorsza. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...