Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Części zamienne firmy Oyodo lub Ashika


badi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem przed dużym przeglądem i zastanawiam się nad kosztem części, oczywiście zamienników. Czy ktoś z Was miał kiedykolwiek do czynienia z częsciami firm Oyoda lub Ashika. Ceny dużo niższe niż oryginały w serwisie i nawet sporo tańsze od takiego TRW (klocki i tarcze). Dajcie znać w razie czego bo nie wiem, czy w ogóle warto w to inwestować, a firm nie znam. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem przed dużym przeglądem i zastanawiam się nad kosztem części, oczywiście zamienników. Czy ktoś z Was miał kiedykolwiek do czynienia z częsciami firm Oyoda lub Ashika. Ceny dużo niższe niż oryginały w serwisie i nawet sporo tańsze od takiego TRW (klocki i tarcze). Dajcie znać w razie czego bo nie wiem, czy w ogóle warto w to inwestować, a firm nie znam. Pozdro.

 

Jeżeli chodzi o te dwie marki to towar godny polecenia.Oyodo to azjatycki pakowacz natomiast Ashika to towar z Włoch.Polecam w szczególności tarcze hamulcowe OYODO-bardzo dobra jakość która idzie w parze z ceną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo. Ceny mają baaaardzo konkurencyjne w porównaniu z większością marek znanych w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo. Ceny mają baaaardzo konkurencyjne w porównaniu z większością marek znanych w Europie.

 

Tak masz rację.Dodam że niewiele odbiegają jakościowo od popularnych marek europejskich.Jak coś potrzebujesz z tych częsci służę pomocą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz dać namiar na konkretnego sprzedawcę? Interesują mnie przednie tarcze nawiercane i łączniki stabilizatora. I co najważniejsze, to aby były też ceny.

 

Dzięki. Info na PW otrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...