Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

siłowniki klapy bagażnika padły


tino1481

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowy :) mam problem bo "załatwiłem" przy pomocy preparatu WD40 siłowniki klapy bagażnika.

Zauważyłem, że zbiara się jakiś kurz na wyjściu z obudowy siłownika i "bzyknąłem" go WD40 aby go wyczyścić. Po paru dniach zauważyłem, że załatwiłem te siłowniki bo klapa spada jak chce :(

Na "rynku" są dostępne siłowniki ale cena mnie trochę przeraża .

 

Wobec czego mam pytanie - czy można użyć innych z innej marki samochodu do klapy w TINO?

Jeżeli tak - to proszę podać jakie można użyć jako zamniennik :)

Pozdrawiam

Tino 1481

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tez szukam do primery tych silownikow i ludzie na forum chwala silowniki z Krosna . Wpisz w google www.fakrosno.pl i tam sobie dobierzesz lub ewentualnie jutro zadzwonisz i sie dokladnie dowiesz. Ja jutro jak nie dostane taniej do primerki to dzwonie do nich. . Poza tym czytalem posta kolegi z pazdziernika 2011r i do primery hatbacka z Krosna placil 100zl + przesylka za 2 sztuki Moze znajdziesz gdzies blizej siebie w rozsadnej cenie. .Czesc

 

KLikniesz w sprezyny gazowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do primerki hatbacka p11 wyszlo mi po 56 zl za sztuke z Krosna . Jutro mam miec .Zamowilem w sklepie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...