Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] nawigacja i licznik eu


Gość Chwistu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymieżam się do kupna zetki z 2003-2005 roku. Mam pytanie czy do tej wersji można zamontować seryjną nawigację z modelu np z 2007roku bez przeróbek? I jeszcze jedno czy zmieniająć licznik w milach na normalny europejski trzeba coś jeszcze wymieniać czy same zegary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siema,

 

Względem liczników, nie wiem czy jest sens, bo obok mph masz też kmh, tylko trochę mniejsze, ale kwestia gustu jak kto lubi.... takie opcje też wchodzą w grę

finally-speedometer-demotivational-poster-1262840707.jpg

 

Co do nawigacji seryjnej do zety to sam o tym myślałem długo.... nówka kosztuje ok 6-7k od dealera, jakiś przeszczep z allegro możesz mieć dużo taniej, rozmowy zaczynają się od 2k a na ile zejdziesz zależy od twojej wprawy.... pozostaje tylko mieć nadzieję, że kupisz całą i niepopsutą.... żaden ze sprzedawców, z którymi rozmawiałem nie chciał mi tego założyć u siebie i sprawdzić czy działa.... Zresztą, musisz się liczyć, że może Ci się trafić wersja z Niemiec bez angielskiego ^^

 

Moje rozterki ostatecznie rozwiał sam salon nissana w Łodzi, za kumplowałem się tam z jednym serwisantem, powiedział mi, że ostatnia aktualizacja wydana przez nissana była w 2007 roku, czy da się tam załadować soft innej marki np. auto mapę czy map mapę powiedział mi, że "wg. mojej wiedzy nie ma takiej opcji"

 

Szukam teraz zamiennika, który można wmontować w miejsce schowka (trochę mocne określenie na tą przestrzeń nad radiem.... to raczej półeczka na puderniczkę)

 

znalazłem na allegro przypadkiem tarcze http://moto.allegro....2327307739.html

 

http://allegro.pl/kompletna-nawigacja-gps-do-nissana-350z-okazja-i2321079183.htm bardzo fajnie to wygląda na pierwszy rzut oka ale.... nie wiadomo czy to wogóle działą, załączam emaila od sprzedającego, on wszystko wyjaśni

 

"Witam sam kupowałem tą nawigację w ciemno i nie dostałem żadnej gwarancji więc i ja nie daje zresztą jestem osobą prywatną nie handluje częściami

cena za jaką sprzedaje i tak jest atrakcyjna normalnie taki komplet nawigacji to koszt 4000zł wiem bo sam kiedyś szukałem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...