Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Brak mocy Nissan Suny 2.0 d 94r


Gość jesionek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie , mój problem jest nastepujacy a wiec moje słoneczko ;-) straciło na mocy ,a wiec wrzucam 1 rusza dochodzi obrotomierz do 1,5 - 2,0 tys. obrotów i koniec poczym wrzucam 2 i to samo 3 i to samo 4 i 5 zaczyna sie bujać ale tez mu brakuje mocy.Zaczeło tak sie dziać po tym jak wycisnołem z baku resztki rezerwy , W tej chwili wymieniłem juz filtr paliwa ( wiadomo :-) i nic, macie moze jakies pomysły ??????? Bardzo dziekuje za podpowiedzi co moge jeszcze sam zrobic !! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompowałem na maxa dotego zalałem cały filtr ropa , co myslisz o nieszczelności z baku do filtra ? czyli dostawanie sie powietrza , albo odpowietrzyć wtryski ????

 

bo jak to nie pomoze to zostaje pompa .. ;/ , a z tym trzeba juz isc do speca :-) ???????????? mała podpowiedz szybka przed swietami ??? , bo musze do domu wrócic lol :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij przewód idący z fltra do pompy i pompuj pomką ,powinno lecec paliwo, jesli nie to przepompuj az poleci paliwo i załuz przewod ,powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem najpierw od strony baku wlot paliwa do filtra i podpompowałem :-) < po zalaniu filtra > i pozniej pompowałem jak juz założyłem z filtra do pompki i ni huchu....cze :-)

 

mysle ze to moze byc jeszcze zaworek na pompce ... ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to nie działa , dzis nawet poprowadziłem bezpośrednio z baku do filtra nowy waz i ni huhu mimo ze pompowałem tyle ze z pół paczki szlugów wypaliłem i nic ;/ !!!! czuje ze to bedzie pompa i nici z powrotem na swieta do domu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to nie mozliwe,cos musiałes robic nie tak,pewnie zapowietrzyłes układ paliwowy

zrob tak ;

1.odkrec filtr i wylej to co w nim jest

2.zakręc

3.zdejmij przewód filtr - pompa zdejmujesz od strony filtra

4.pompujesz az pojawi sie paliwo na na wylocie filtra[troche to trwa zanim pojawi sie paliwo]

5.zakładasz przewód

6.jeszcze przepompuj az pompka bedzie twarda

7.odpal silnik

Daj znac jak poszło

jeszcze jedno

pojawiało sie paliwo jak pompowałes/

Edytowane przez saf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...