Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dzwiek wydechu


VQPower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to dobre miejsce aby to umieszczac w tym dziale, moze powinno byc w TUNINGU, ale coz. niech bedzie tu. Jak cos to boss przeniesie :wink:

proponuje w tym temacie wklejac odglosy naszych nismo. Moze to byc odglos samego silnika z CAI lub bez, samego wydechu, badz obu naraz.

Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoj bede musial nagrac, ale zapewne wyobrazasz sobie slawek jak to brzmi z y pipe i bez katalizatora. tylko test pipe wsadzilem 8)

 

i jak z test pipe? myslalem o tym..

czujesz roznice w sile czy malo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoj bede musial nagrac, ale zapewne wyobrazasz sobie slawek jak to brzmi z y pipe i bez katalizatora. tylko test pipe wsadzilem 8)

 

i jak z test pipe? myslalem o tym..

czujesz roznice w sile czy malo?

 

ja wsadzilem test pipe razem z y pipe, tak wiec ciezko mi powiedziec o samej test pipe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale musiż mieć dziurway wydech jak ser szwajcarski albo CI puszcza na łączeniach :roll:

 

Pewno jest neiszczlnei miedzy cat konverterem a resztą i to po obu stronach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale musiż mieć dziurway wydech jak ser szwajcarski albo CI puszcza na łączeniach :roll:

 

Pewno jest neiszczlnei miedzy cat konverterem a resztą i to po obu stronach...

 

szczelny jest. juz to sprawdzalem na warsztacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość WOJTUSMAXIMUS02
Ja nie widziałem i nie słyszałem :wink:

Jak coś masz to bardzo proszę:

kubcioooo@o2.pl

 

Pozdrawiam

byl juz na forum maly klip,,,,ale mimo to wyslalem na emalka ,,,,niedlogo cos musimy z Wacem cos nagrac bo samemu jak sie niema statywu to lipne te nagrywana sa :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosik bajka, taki głęboki i czuć te duża pojemnośc.

Brakuje mi troche tego w turbo, no ale jak wjedzie wydech 3" bez zadnych tlumików to chyba coś tam mruczeć będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WOJTUSMAXIMUS02
Ej Wojtus kawał rury CI wystaje za tego zderzaka, jaka to marka, jaka średnica rur ?
no kazdy mi to mowi gdzie ja taki wydech naruchalem ze jest za***isty ,,,wsumie malo kto ma taki wydech koncowka ma 5 cali to prawie 13cm. a reszta 10cali 25 cm... tu jest fota

http://www.seffects.com/parts/AIR81426.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...