Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zmiana zegarów Note


michalson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wymieniłem zegary w Note na te po liftingu z większym wyswietlaczem, podłączenie pasuje ale straciłem teraz wyswietlanie spalania i zasięgu na zbiorniku. Przełączaniem na kierownicy "i" mam tylko TRIP A i B . Czy tak ma byc i Note po lifcie niepokazuje tam spalania albo w czym rzecz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, troche chce tym kiblem pojeżdzić a te zegary sprzed lifta są tragiczne a te spalanie troche wariowało to przydałoby sie zobaczyc co tam pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zegary do wersji z kompem i bez się nie różnią. Jak kiedyś oglądałem wersję Visia, to miałem wrażenie, że środkowy wyświetlacz jest tam inny. Może o to chodzi u Ciebie - masz zegary od wersji bez kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wychodziły takie wersje bez kompa czyli bez pokazywania spalania, sredniej predkosci, zasięgu ? Myslalem że to jest w standardzie. Wrzuce zdjęcie moich zegarów aby ktoś mógł to potwierdzić. Dzieki Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, były takie wersje - nosiły oznaczenie Visia. Komputer jest dostępny od wersji Acenta. Wersja Visia nie miała komputera. Nie wiem jak to wygląda obecnie, bo Nissan sukcesywnie w Note "pobija" wyposażanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Note Visia rocznik 2011 nie ma "komputera", jest to kompromitacja będąca faktem.

Jest tylko przebieg całkowity i dwa przebiegi odcinkowe A i B.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, troche chce tym kiblem pojeżdzić a te zegary sprzed lifta są tragiczne a te spalanie troche wariowało to przydałoby sie zobaczyc co tam pokazuje.

Brawo kolego tak apropo z tym kiblem kup lepiej nową spłuczkę? :thumbsdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...