Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

super zawieszenie i patent


Gość slimak

Rekomendowane odpowiedzi

Mam patent na 100 nx lub sunny n14 chodzi mi o zawieszenie tanim kosztem a zabójczo z vw passata albo golf3 ma takie do sprzedania na tył jakby ktos chciał wiedzieć jak to sie robi to prosze dzownic 606120444

Moge sprzedac za 100szt na tył nowe!!! i zawsze bedą wymienialne bo jest zrobine na wkłady !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#-o Ale o co chodzi?Zawieszenie ,zabójstwo o Passata czy o 100nx? :lol: A Tak wogóle to kolega ma racje to tutaj dzielimy się patentami np.w dziale "Zrób to sam"i kto ma ochote korzysta z tego.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki spokojnie

Wyciągnąłem stare amory z tyłu z 100nx i samej górze obciąłem i zosatwiłem tak zeby było 50mm bo tam jest stozek i włózyłem wkład z vw passata albo z golfa 2 do 88 roku i zrobiłem gwint drobny taki jaki jest oryginalny vw i tyle i jest o wiele lepiej poniewaz to jest troche twardsze

Mam to zalozone i jestem zadowolony!!! mam takie jeszcze na stanie

Ps. nie wiem czy wicie ale np z golfa 2 lub 3 jest taka sama srednica spręzyny tazke ja siedze w tym bo jestem mechanikiem !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Oficjalnie wręczam sobie tytuł "Najwieksze odkopanie sezonu" i tym samym złotą łopatę !

31db9f1810b2.jpg

 

 

Wie ktos może coś o tym patencie ? szukam wszelkich informacji ! Jesli ktos coswie lub robił ten myk to prosił bym o info lub kontakt do osoby która posiada jakąś wiedze o tym :)Albo może na forum jest to gdzieś opisane lepiej , ja nie znalazłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...