Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Płyn do mycia skórzanej tapicerki


Gość klaudia19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie czy zna ktoś z was dobry płyn do mycia skórzanej tapicerki? Pytam bo mam w swoim QQ jasną skórzaną tapicerkę którą musze regularnie myć ponieważ często się brudzi, jednak z czasem zaobserwowałam że płyn którym myje moją tapicerkę jakby już nie działał na nią i zaczyna ona szarzeć i matowieć. Pozdrawiam, z góry dziękuje za odpowiedz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepła woda i mydło czyści bardzo ładnie, a do zabezpieczenia krem nivea albo oliwka dla dzieci wieczorem by przez noc sie wchłoneła.

Też mam jasną i już pora ją przeczyścić po zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Polecam np to do czyszczenia http://allegro.pl/au...2262240618.html do konserwacji http://allegro.pl/me...2252227379.html sam używam tego drugiego, mam czarną skórę efekt super.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do sklepu meblowego i masz pełen wybór kosmetyków do skóry, a że nie pisze, że to do nissana...... :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za pomoc :P

 

Idź do sklepu meblowego i masz pełen wybór kosmetyków do skóry, a że nie pisze, że to do nissana...... :whistle:

Prosiłam o radę a nie o głupie żarty kolego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za pomoc :P

 

Prosiłam o radę a nie o głupie żarty kolego...

Akurat to nie są głupie żarty koleżanko, najlepsze kosmetyki do skóry znajdziesz w sklepie meblowym. Ja też mam beżową jasną skórę, ale na kanapie w salonie i jak się już dobrze przybrudzi to miska z letnią wodą i TAPIS lub inna jakaś aktywna pianka, ściereczką do sucha, a jak jest już wszystko czyste to preparat SHINE (black red white), który nabłyszcza, konserwuje i zabezpiecza skórę. Skóra w samochodzie jest taka sama jak na kanapie, uwierz w to :punk:

A i tak jak napisał manix skórę trzeba konserwować, przez brak konserwacji właśnie twoje fotele zmatowiały i zszarzały.

Nie spinaj sie i pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, jak na moją d... to ta skóra w QQ ma niewiele wspólnego ze skórą :). Nie wiem co to jest, ale jeśli skóra naturalna to tylko w środkowych częściach siedzeń.

Ja używam z zadowoleniem dwóch samochodowych środków. Fakt, ze np. w castoramie kupisz bardzo zaawansowane kosmetyki do skór i mebli skórzanych i pewnie efekt będzie taki sam, i pomijając ze połowa tekstu na opakowaniu to marketingowy bełkot - to jednak dobre zabezpieczenie przed Uv, czy "ślizganiem się" przy znanej marce kosmetyków samochodowych jest jakimś tam powodem, że można kupić specyfik z półki z kosmetykami samochodowymi.

 

Tak wiec sprawdzone na kaszkajowej tapicerce (aczkolwiek kolor chocolate) - widać efekt, nie odbarwia, szybkie i łatwe w użyciu - ja kupiłem w Castoramie czy Makro.

SONAX

sonax-mleczko-do-czyszczenia-skory.jpg

 

TURTLE WAX

c_big2372747.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajot bardzo możliwe, bo np. w daci duster nie ukrywają w specyfikacji, że skóra na fotelach jest łączona z eko skórą. Po za tym skóra jako dodatek nie kosztuje raczej trzy i pół kafla tylko 7-8 jak w vw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...