Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N14] Belka pod zderzak tylny


Len

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Mam pytanko dla kogoś kto się orientuje bądź ma możliwość porównania.

Otóż chodzi o to czy belka pod zderzak (wzmocnienie) tylny z wersji N14 sedan/5d h-b będzie pasować do N14 3d hatchback?

Nigdzie nie można dostać wzmocnienia do 3d hatchbacka a do sedanów od zatrzęsienia tego jest

Jest ktoś w stanie pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byś poczekał do poniedziałku to zobacze u siebie na szrocie. Ostatnio stał czrwony N14 3d i tył miał cały, ale w jakim stanie jest belka to nie wiem. Jutro podskocze i kukne czy ruda się nie rozszalała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, stoi N14 w 3d tył cały, belka +zderzak tył gość śpiewa 100zł. W jakim stanie belka niestety nie zobaczyłem bo wszystko ładnie pozaczepiane. Korozja na tylnych nadkolach(normalne) więc belka może mieć coś rudej, ale nie musi. Podłoga z tyłu jest ok z zewnątrz i od spodu. Kolor grafitowy. ogólnie poza zbitą prawą lampą przednią i pogiętym delikatnie przednim zderzakiem wszystko ok. Troche rozebrana w środku ale bez tragedii. Zdecyduj co i jak i daj znać. Wstępnie zaklepałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ma się tak. Wczoraj lakiernicy stwierdzili że z tymi belkami nic nie da się zrobić i że trza nowe kupić. Po powrocie do domu przetrząsłem internet i napisałem ten temat odnośnie tych belek. Jednak dzisiaj się okazało że wczoraj po moim wyjeździe wzieli się za klepanie tych belek nic mi nie mówiąc.

Więc w sumie niepotrzebnie narobiłem zamieszania, za co ogromne Sorry! Jednak jest coś co mi się przyda jeszcze. "Specjaliści" w całym tym motłochu zgubili listewki zewnętrzne na drzwi w miejsce wyjścia szyby.

144962.jpg

Potrzeba mi te listewki na stronę lewą i prawą. Nie wiem czy byłbyś w stanie tam jeszcze jakoś zajść i dopytać

Z tymi wzmocnieniami nieaktualne póki co, w przyszłości trza będzie kupić jakieś nowe, ale to już nie jest takie pilne i poza tym nie potrzeba mi kompletu za 100zł.

Jeszcze raz dzięki wielkie i ogromne przeprosiny za zamieszanie. Podziękowania za fatygę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh żaden problem. Komplet nieobowiązkowy belkę mogę wziąć samą, komplet łatwiejszy w demontażu :D ale jak nieaktualne to po sprawie. Jeśli się wyrobię w poniedziałek to podskoczę i zapytam o te listwy do drzwi . Podaj tylko kwotę jaka cię interesuję, żebym wiedział jak się targować wrazie czego i czy stan(bo nie spodziewam się,żeby dobrze zbierały wodę jak się opuszcza szybę) ma znaczenie. Jak napisałem Sunny stoi prawie kompletny więc jakby co to pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, tylko te listewki potrzebuję póki co.

cena ciężka do określenia, nigdy w sumie takich pierdółek nie wyceniałem. 10? 15zł za sztukę?

Spytaj kolesia ile by chciał. Jak 20 to też może być :)

Sęk w tym że potrzebuje je raczej na tyle że wybrzydzać nie będę. Połamanych nie chcę, ale jak jest cała to biorę w ciemno ;)

Jak by się coś do poniedziałku zmienić miało to dam znać, dzieki za fatyge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...