Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Głośna Klima


darekjw77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie

Drodzy klubowicze mam jeszcze jeden problem z klimą , po właczeniu klimy słychać bardzo głośny szum w środku jest to praktycznie nie słyszalne, natomiast na zewnątrz tak. Po otworzeniu maski jeszcze głośniejszy. Znajduję się tam rolka przy sprężarce (i nie wiem czy nie jeszcze jedna , oględziny pod blokiem bez kanału) tino 2004 r 2,2 dci. Patrze po Allegro i widze tylko same sprężarki żadnej osobnej rolki.

Czy ktoś mi może pomóć w tym temacie, bo nie wierze w to że trzeba całą spreżarkę wymieniać, aby pozbyć się tego wkurzającego szumu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hm mialem podobny problem ,u mnie poszla sprezarka lecz moze sprawdz rolke napinacza paska klinowego kompresora mogla sie troszke zatrzec ,obejrzyj dokladnie w jakim stanie wizualnym jest kompresor a dokladnie jeg, tyl (z drugiej strony rolki) jezeli jest bardzo skorodowany(u mnie tak bylo) to jest prawdopodobnie do remontu-wymiany .Napisz jeszcze czy podczas wlaczania slychac charakterystyczne "klasniecie" sprzegla sprezarki jesli tak to znaczy ze system jest szczelny ,powod nastepny to lozysko sprezarki albo brak oleju smarujacego sprezarke .Tyle co mozesz okreslic sam jesli nie to tylko pomoc fachowca .nie kupuj sprezarki z drugiej reki wyjetej z "rozbitka" poszukaj firmy regenerujacej sprezarki lub sprowadza nowe tak jest pewniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam klaśnięcie jest słyszalne, narazie nic w tym temacie nie robie, ale na urlopie mam zamiar sie za to zabrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...