Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zawieszenie


Gość bald

Rekomendowane odpowiedzi

panowie !!!

mam pytanie czasami przy ruszaniu lub przy wolniutkiej jezdzie prawie przy zatrzymaniu mam dziwny 5 sekuhd. dzwiek ktury nie zawsze sie pojawia i przy zmianie opon zimowych na letnie zaczeło mnie sciągać na prawo ! co to moze być ? prosze o pomoc !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak uwazam jak Oskar ,opony zimowe sa kierunkowe wiec zbieznosc jesli jest nieprawidlowa (niewielle odbiega od normy) bedzie sie prowadzic ok,lecz juz na letnich to inna bajka (chyba ze tez sa kierunkowe)Na naszych drogach a zwlaszcza po zimie jest za wiele dziur w asfalcie ,wystarczy najechanie na wieksza i cos sie moze zmienic w geometri naszych bolidow,Wizyta kontrolna ,sprawdzenie luzow i kontrola geometri nie zaszkodzi.Proponuje tez sprawdzic cisnienie w kolach ,ma to tez wplyw na prowadzenie auta ,lecz nie na tyle by sciagalo- chyba ze sa duze roznice cisnienia na kolach,szerokosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie !!!

mam pytanie czasami przy ruszaniu lub przy wolniutkiej jezdzie prawie przy zatrzymaniu mam dziwny 5 sekuhd. dzwiek ktury nie zawsze sie pojawia i przy zmianie opon zimowych na letnie zaczeło mnie sciągać na prawo ! co to moze być ? prosze o pomoc !!!!!!!!

 

może przy delikatnym chamowaniu masz taki zgrzyt klocków przycierających tarczę. (wymieniałeś)

sciąga jedż na szarpaki i jak jest ok to zbierzność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...