Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

p12 bled 1121 i 1226


Gość power

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Prosze o pomoc bo mechanicy nie wiedza co z tymi bledami, czyszczona przepustnica adaptowana itd. zapala sie engine po przejechaniu kilku km wchodzi w stan awaryjny i kreci do 2500 obr. po skasowaniu bledu 1121 wyskakuje 1226. Z gory dziekuje za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal masz problem z TPS-em, albo nei trzyma wartości albo źle zrobiona adaptacja, musisz go dokłądnie pomierzyć i sprawdzić, czy w całym zakresie nie ma przerw, albo może coś we wtyczce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzieki za podpowiedz bedzie mechanik z tym walczyl juz mam dosyc tego samochodu, bo kupilem go to gasl i na paliwie i na gazie z tym sobie poradzili to znowu check itd. Pozdrawiam

 

Na innym programie wyszlo ze problem ze "sterowanie przepustnica ze sterownika" zamowilem inna przepustnice na podmiane ale mysle jak mechanicy ze to nie to ale musze sprobowac.

 

ahhh wymiemili mi w ASO przeplywomiez powietrza 900zl i lipa dalej zapale sie check bo takie byly wskazania kompa. Pozniej nowa adaptacja przepustnicy pomoglo na 5 dni i znow chec ale nie traci na mocy, chca wymienic przepustnice ale ja podejzewam ze to nie to jak ktos ma pomys to prosze o rade bo nikt nie potrafi mi tego naprawic. Dziekuje

 

Teraz mam blad 0420 i tak w kolko. brak mi sil do tego samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slaweq22

znalazłem tylko tyle

1121 i 1226 kod P nieznany?

0420 ->wydajność układu katalizatora poniżej wartości progowej(zespół pierwszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego, teraz wlasnie mi dzwoni z pod spodu i to wlasnie jest katalizator maja zamiar otworzyc puszke i go wyciac i mam nadzieje ze to pomorze choc jest taka mozliwosc ze to sonda i tak w kolko a finansowo to wyglada masakrycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

wiem widzialem schemat, tylko oni sami nie wiedza co i jak a musza sprawdzic katalizator zebym nie zatarl silnika bo moze byc tam brud (przypuszczalnie)

 

w

 

dlugo nie piasalem... kod 0420 to byl katalizator od poczatku, po wymianie kupionym na aukicji za 720 zl 2ma sondami wszystko w porzadku jeszcze przydaly by sie regulacje bo ciezko sie wkreca na obroty ale brak dobrych mechanikow, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...