Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jaka turbina do almera 2.0 gti n15


Gość komi-79

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciałem dołożyć do swojej almerki turbinę i nie wiem jaką do niej wsadzic nie znam sie najlepiej na tym wiec pytam czy ktoś juz to robił proszę o podpowiedż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem CI tak . Kwestia zwiekszenia mocy bo o tym marzysz to nie tylko wsadszenie turbiny do silnika i jazda . wiaze to sie z roznymi przerobkami i jezeli masz gdzies okolo 7-10 tys i wiecej to mozesz sie pobawic i wstawic turbo. Mysle ze lepszym rozwiazaniem bedzie kupno silnika SR20 DET (turbodoladowane ) Koledzy z benzyn doradza czy warto i gdzie kupic taki silnik w dobrym stanie . O silnikach poczytaj tam gdzie zalozyles temat -link silniki sr20 i jego odmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie oto mi chodzi ,te143km to troche mało wiec trzeba coś zmienic:).jestem zelony jeśli chodzi o mechanike i sprawy dotyczące przeróbki silników. dzięki wielkie. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli Cie interesuje to mam SR20DET z Blubirda

 

mogę go przejrzeć aby był pewny, sprawdzony i gotowy do montażu.

 

montaż turbo wiąże sie min. z odprężeniem silnika dorobieniem krućców do smarowania i chłodzenia turbo. dorobieniem dysz do chłodzenia denka tłoka kupnem intercoolera i paru innych gadżetów więc jak wszyscy juz wspomnieli DET jest prostrzym , szybszym i pewniejszym rozwiazaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...