Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jaki immobiliser??


Gość Rachel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam do wszystkich fachmanów elektroniki pytanie jak zmontować immobiliser do P10? Dodam benzyna+Lpg. Proszę jeśli możecie to dajcie jakieś pomysły jeśli nie chcecie na forum to czekam również na Priw. Chyba że ma ktoś jakieś inne zabezpieczenie, którym chciałby się podzielić. Z góry wielkie dzięki - acha od razu pytam jak i gdzie się wpiąć w elektronikę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W mojej P11 zastosowałem dodatkowy immbilaiser ogólnie mówiąć gość zdją mi prąd z komputera i dodatkowo odcią rozrusznik żeby komputer w razie próby uruchamiania samochodu na wył.immob. nie rejestrował błędów.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odcięte wtryskiwacze przy próbie odpalenia samochodu bez odblokowania alarmu, będzie jeszcze odcięcie prądu do rozdzielacza aby już faktycznie utrudnić życie złodziejaszkom.

Jak miałem Poldka to miałem kilka zabezpieczeń :

blokada skrzyni

alarm scorpion

blokada maski z blokadą zapłonu na kod 6-cio cyfrowy

a i tak mi kolega pokazał jak mój samochód odjeżdża w 27 sek. tylko kazał mi się odwrócić

Nadmieniam że blokada maski z blokada zapłonu oraz alarm były założone nie fabrycznie i nie w serwisie.

Były mój kolega powiedział że samochody się kradnie takie którymi można odjechać w 30 sek bo czym dłużej się siedzi w samochodzie to robi się za bardzo niebezpiecznie i trza spierd...ć.

Pozdro ;yogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...