Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mała strzałka przy wskaźniku poziomu paliwa w Note przed FL


graphia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OOOO ciekawe ja tego nie mam. A tak dla żartu ale na faktach raz jak byłam w serwisie nissana przyjechała kobitka żeby jej coś wymienić i poprosiła żeby jej ustawić czas letni w notesie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pitole!!!!Nakulałem maaasę kilosów notesami,ale nigdy nie zwróciłem uwagi na tą strzałkę...brawo za spostrzegawczość(choćby wydawało się to śmieszne :rofl: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby koleżanki i koledzy uwaznie instrukcję przeczytali toby pamiętali co to za szczałka i do czego słuzy :-)

 

strona2-6 instrukcji :-) ostatni akapit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO ciekawe ja tego nie mam. A tak dla żartu ale na faktach raz jak byłam w serwisie nissana przyjechała kobitka żeby jej coś wymienić i poprosiła żeby jej ustawić czas letni w notesie :).

 

Wcale się nie dziwię, bo jeśli ma "Nissan Connect" to tam należy ustawić czas letni ręcznie. Ona po prostu nie wiedziała jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie strzałki są we wszystkich markach samochodów, note to nie wyjątek i oznaczają właśnie z której strony jest wlew paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AA dzięki też ją mam ale jakoś do tej pory nie zwracałam szczególnej uwagi na nią :). Heh dobre. A co do pani i czasu letniego tez miała ustawiany przy zegarach jak w standardowym Notesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.a.polak instrukcje są po to by ich nie czytać:) a serio ze mnie też orzeł niezły. W paru autach te strzalki mialem ale jako że u mnie dedukcja była porazająca to jakoś mi dyndalo po co one są:) ..... focus z prawej, yaris z lewej......i dopiero jak nota odbieralem pan w ASO na odjezdne rzekl a wlew paliwa ma pan tak jak strzalka pokazuje......w glowie od razu strzalka?...noszzzzzz jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Nie wiem jak wy,ale ja jak kupuję auto,niezależnie czy na giełdzie,czy w salonie zawsze go oglądam,i takie rzeczy jak wlew paliwa zawsze do mnie trafiają w pierwszej kolejności.Myślę że ta strzałka jest dla tych ,którzy okazyjnie zasiadają za kółkiem pożyczonego wozu,bo kierowca raczej nie powinien zapomnieć gdzie ma dziurę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dyskusja staje się powoli dość humorystyczna - sądzę,że po zakupie auta jedną z wielu elementarnych informacji, jakich musimy się nauczyć jest wiedza, po której stronie znajduje się wlew paliwa. Ponieważ auto ma tylko dwie strony: lewą i prawą - zapamiętanie tego nie wydaje się specjalnie trudne - nawet bez takich genialnych udogodnień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też właśnie nieomieszkałem zauważyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pamiętajcie, że są miejsca na ziemi, gdzie ludzie godnie zarabiają, nie są biednymi społeczeństwami i często mają w swoim gospodarstwie domowym np. dwa samochody lub więcej. Jeżdżąc kilkoma samochodami na zmianę można się zakręcić ;). A jak jeszcze taki człowiek czasem jeździ samochodem służbowym ??? Dlatego takie strzałki są w samochodach - i moim zdaniem dobrze, że są :).

Edytowane przez ranger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze egzemplaże syreny,później już był wlew na błotniku,taka duża nakrętka niklowana z zamkiem w środku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają w swoim gospodarstwie domowym np. dwa samochody lub więcej. Jeżdżąc kilkoma samochodami na zmianę można się zakręcić

 

tym bardziej, że toyota miała z drugiej strony niż nissan i notorycznie sie myliłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, Mam jedno i drugie cudo mysli japonskiej i notorycznie po zakupie nota jak jeździlem żonie yariske tankowac mylilem sie i źle podjezdzałem. Tu nie jest problem strzalek dlaczego są i jaki jest ich dzialanie tylko bystrości orłów z tego wątku w tym i mojej co to strzalek i ich niezauwazaniu:) A nawet gdy je zauwazono to braki ..... w dedukcji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej, że toyota miała z drugiej strony niż nissan i notorycznie sie myliłem :)

No tak ,ale w tym wypadku też trzeba pamiętać że jest strzałka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, że wszystkie auta mają takie info...Wcale, że nie. ;) Jeździłem i jeżdżę różnymi autami i I-szy raz się spotkałem z takim info w Note. :) Ale doczytałem w instrukcji zaraz po zakupie i wiedziałem po co ta strzałka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, że wszystkie auta mają takie info...Wcale, że nie. ;) Jeździłem i jeżdżę różnymi autami i I-szy raz się spotkałem z takim info w Note. :) Ale doczytałem w instrukcji zaraz po zakupie i wiedziałem po co ta strzałka. :)

 

Masz rację, nie wszystkie mają, na przykład mój renault sport:

hk9h0142_gallery960x700.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...