Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Uszczelniacz tylna oś


Gość bladius

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość Justyna85

Witam

Toudi100 dzięki za linka , w tamtym tygodniu zakupiłam już uszczelniacz, gość naprawdę szybki , po zamówieniu na drugi dzień już częsci na miejscu. Polecam również tego pana. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna, jak możesz to napisz jeszcze jaki koszt. Ja jestem po wymianie krzyżaka na wale i po oględzinach całego wału stwierdziłem lekkie wycieki przy skrzyni i przy dyfrze. Pewnie trzeba będzie kupić oba uszczelniacze. Przy okazji pytanie czy wymiana uszczelniacza wiąże się z wymianą oleju w dyfrze i skrzyni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Justyna85

Witam ja w tamtym roku miałam wymiane uszczelniacza przy reduktorze z wyjsciem na wał tylni, szczerze nie wiem czy odrazu trzeba wymieniac oleje , ale ja to zrobiłam z tego względu że nie wiedziałam kiedy poprzedni użytkownik navki to robił , więc wymieniłam wszędzie oleje, koszt tego uszcelniacza to 50 zł

 

Natomiast teraz miałam wymiane uszczelniacza na moście przy wyjściu na wał no i tu już grubsza sprawa bo koszt uszczelniacza to 200 zł oryginał od pana z linka wyżej na allegro. ale to i tak mniej niż w serwisie jak krzykneli 380 zł wymiana jeszcze nie wiem ile bedzie mnie kosztowac bo panowie jeszcze walczą z drganiami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...