Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bagażnik na rowery do terrano II


fotokora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam pomysłów na bagażnik do rowerów (3-4szt.)

Mam terrano longa bez relingów chce czasem zabrać rowery i teraz dylemat czy założyc relingi i bagażnik na dach czy cos na tył - na hak lub jakiś wynalazek na koło zapasowe?

Jeśli ktoś ma namiar na fajne bagażniki to prosze i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kolego mysle ze na 4 rowerki to chyba tylko dach zostaje , bo 2 rowerki to na hak lepiej prosciej i latwiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam pomysłów na bagażnik do rowerów (3-4szt.)

Mam terrano longa bez relingów chce czasem zabrać rowery i teraz dylemat czy założyc relingi i bagażnik na dach czy cos na tył - na hak lub jakiś wynalazek na koło zapasowe?

Jeśli ktoś ma namiar na fajne bagażniki to prosze i pomoc.

 

Witam

Mam bagażnik na koło zapasowe, wożę na nim dwa rowery, po płaskim nie ma problemu, gorzej po wertepach...., trzeba co jakiś czas poprawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Chorwacji, gdzie targałem 3 rowery , w tym 2 na bagażniku na kole. Ogólnie spoko. Mam bagażnik Menabo Boa 2 , kosztowało 300 zł na allegro. Ostrzegam że jest to badziew jakich mało :

 

- za krutkie śruby

- nakrętki o zbyt małej średnicy

- konieczne było dosztukowanie większych nakrętek i rozwiercenie plastikowych otworów .

 

Załadowany rowerami jest stabilny , natomiast na pusto , po wertepach - trzeba poprawiać.

 

Nie zasłania tablicy i świateł .

 

Złożony, bez rowerów wygląda tak :

 

P1030706.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Serdecznie,

 

mam pytanie czy ten bagażnik BOA 2 faktycznie jest taki kiepski?

Chciałam kupic Brennero, ale podobno nie ma w hurtowniach, wiec mam do wyboru BOA 2 lub taki na podwieszane rowery... (który wydaje mi sie mało stabilny)...

 

Będe wdzięczna za jakies wskazówki bądx rady, bo mam mało czasu, chciałam wyjechac z synkiem na wakacje i zabrac rowery..:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...