Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kapiaca woda


Gość mundee

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mundee

Witam . :) Dzis zauwazylem ze kapie mi woda dosyc chlodna . Miejsce usterki no chyba ze tak ma byc bo zastanawaim sie czy to nie odplyw Klimatyzacji , znajduje sie idealnie pod siedzieniem Kierowcy jest tak jakby jakas cewka .. prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . :) Dzis zauwazylem ze kapie mi woda dosyc chlodna . Miejsce usterki no chyba ze tak ma byc bo zastanawaim sie czy to nie odplyw Klimatyzacji , znajduje sie idealnie pod siedzieniem Kierowcy jest tak jakby jakas cewka .. prosze o odpowiedz

 

jeżeli mówisz o kapiącej wodzie na zewnątrz pojazdu to jest to woda ze skraplacza (bezbarwny płyn który po odparowaniu nie pozostawia śladu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ok ;) dzieki juz myslalem ze cos z chlodnica ale w dziwnym miejscu to by bylo :)

Ostatnio jak stanąłem na światłach to gościu stojący za mną przyszedł do mnie i powiedział, że paliwo mi cieknie ze spodu. Oczywiście wiedziałem, że to z klimy, ale tak "cieknącego" auta jeszcze nie widziałem, a kilka aut z klimą już miałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A mnie pod sklepem gość wołał że mi olej cieknie hehehehe.

 

a tak serio to lało mi sie juz nie z jednego auta z climy ale tu to można wiaderko podłozyć i podlewac kwiatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...