Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Max na tempomacie 1,6 117 KM


meridion

Rekomendowane odpowiedzi

Ile Wasze polecą na tempomacie? Mój dokładnie 163/h. Przełączany tempomatem ze 160, więcej nie chciał. Nijak się to ma do prędkości max tego modelu. Może na tempomacie tak ma być, sprawdzał ktoś u siebie? PS średnie spalanie (3 osoby) wyszło przy tym 10,5 :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość qaszanqa

Czołem

 

U mnie jest max 167km/h. Może dlatego że rocznik 2011:-)

W dieslu 2.0 było 170km/h

Ciekawe czy mażna to komputerem przestawić?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jeździe 190 km/h włączyłem tempomat... i 174 km/h wyszło max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O maamoo, do 190 musiałaby być u mnie niezła górka abym taką prędkość osiągnął:) Osobiście uważam, że moim QQ jedzie się OK (chodzi o komfort i prowadzenie) do 140km/h, powyżej to już hardcor:). Poziom hałasu, skupienie na trzymaniu kierownicy, wyczuwalna wrażliwość na podmuchy boczne wiatru daje poczucie mało komfortowe, a ja lubię wygodnie siedzieć ("zimny łokieć"), i słuchać muzyki:) Inaczej było w P10, może dlatego, że primera jest niższa, nie pochyla się tak na zakrętach i nie reaguje na nierówności. Komfort ustępował powyżej 200 km/h, ale to inna klasa pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak zapiołem 180 to trzymał i więcej nie chciał ale gps wskazywał 169. ale p12 jest nizsza imoże jej pozwolili popędzić koniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

U mnie 173km/h i koniec, przy 180km/h użycie tempomatu powoduje redukcję do 173km/h więc to chyba maks. Napęd 4x4 ustawiony na pozycję auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...