Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Juke - kobiecy samochód ?


Gość Juke-R
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Juke-R

Wiem że Wszyscy właściciele Żuczków tak jak i ja kochają je bardzo, ale nie macie wrazenia że to takie "damskie auto". Słyszałem juz wiele ocen i opini ze to samochód dla kobiety, lub nawet takich złośliwych że dla pederasty.

Edytowane przez Juke-R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja rozwiązuje to w bardzo prosty sposób - zostawiam przygadywaczy daleko w tyle ... [ ;) ]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg Nissana grupą docelową Klientów na JUKE miał być mężczyzna około 30-35 lat mieszkający w dużym mieście . No i się nie sprawdziło bo w większości przypadków właścicielem JUKE jest kobieta :) i jakby nie patrzeć to taki samochodzik dla kobiety ale jak się pojawi w sprzedaży JUKE Nissmo to może on coś zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja rozwiązuje to w bardzo prosty sposób - zostawiam przygadywaczy daleko w tyle ... [ ;) ]

 

 

Popieram w całej rozciągłości:)

Nie ma co przejmować się opinią innych

tylko cieszyć się z autka.

 

Najważniejsze,że jazda sprawia przyjemność,ze dobrze się czujemy w Żuczku,

a zawsze znajda się tacy"mądrzy" co to lepiej wiedza , czy damskie czy męskie.

 

 

Mój sąsiad ostatnio powiedział, ze kupiłam żabę na wysokich kołach ,a drugi ,że to taka syrenka ha,ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ha,ha

a może tak wpiszemy różne "dziwne" nazwy naszych zuczków??

Mój był nazywany tak:

 

- dziwoląg

- brzydal

-żaba na wysokich kołach

-syrenka

-potworek

-pokraka

 

:):)

Edytowane przez zoja61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Osobiście uważam że JUKE jest bardzo ładnym samochodem. Fakt, dla wielu ludzi ma bardzo kontrowersyjny wygląd, ale na pewno nie pozostaje niezauważony. Nie mniej jednak trudno się oprzeć wrażeniu, że bardziej pasuje do kobiety niż mężczyzny. Wystarczy się przyjrzeć bliżej wnętrzu, a konkretniej klamkom... Klamki wewnętrzne są w okrągłym (owalnym) kształcie... Zupełnie tak jak w modelu Micra, który jest już zdecydowanie kojarzony jako kobiecy. Wiele innych akcentów we wnętrzu jest takich "ładniutkich", że pasują bardziej do delikatnej i wrażliwej kobiety niż do faceta. Zewnętrznie autko też jest takie "cukierkowe", oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Z wyglądem JUKE jest jak z Oplem Tigra, który jest autem o niby sportowym wyglądzie. Nie mniej jednak jego sportowość jest atrakcyjna dla kobiet, a większość facetów uważa jazdę takim samochodem za obciach...

Tak więc jeśli jesteś facetem i masz JUKE to choćbyś przyspieszał nim do 100km/h w 5 sekund i osiągał prędkość 250 km/h, to niestety i tak będziesz postrzegany jako facet w "babskim" autku... Super fajnym autku ale jednak ciągle "babskim"...

Edytowane przez Seewolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że JUKE jest bardzo ładnym samochodem. Fakt, dla wielu ludzi ma bardzo kontrowersyjny wygląd, ale na pewno nie pozostaje niezauważony. Nie mniej jednak trudno się oprzeć wrażeniu, że bardziej pasuje do kobiety niż mężczyzny. Wystarczy się przyjrzeć bliżej wnętrzu, a konkretniej klamkom... Klamki wewnętrzne są w okrągłym (owalnym) kształcie... Zupełnie tak jak w modelu Micra, który jest już zdecydowanie kojarzony jako kobiecy. Wiele innych akcentów we wnętrzu jest takich "ładniutkich", że pasują bardziej do delikatnej i wrażliwej kobiety niż do faceta. Zewnętrznie autko też jest takie "cukierkowe", oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Z wyglądem JUKE jest jak z Oplem Tigra, który jest autem o niby sportowym wyglądzie. Nie mniej jednak jego sportowość jest atrakcyjna dla kobiet, a większość facetów uważa jazdę takim samochodem za obciach...

Tak więc jeśli jesteś facetem i masz JUKE to choćbyś przyspieszał nim do 100km/h w 5 sekund i osiągał prędkość 250 km/h, to niestety i tak będziesz postrzegany jako facet w "babskim" autku... Super fajnym autku ale jednak ciągle "babskim"...

 

No gratuluje toku myślenia, wiem wiem Formuła 1 to też taki babski samochodzik mały cukierkowy prawie jak resorak i same kobiety się ścigają prawdziwi mężczyźni dosiadają Qashqai ma takie męskie klamki i linie nadwozia jak mnie mija to sobie myślę uhu hu no no prawdziwy mężczyzna jedzie i tak patrząc do środka na 10 mijanych QQ widzę 1 faceta no może nawet mężczyznę choć głowy bym za to nie dał i to jest dla mnie wyznacznikiem babskiego auta, choć gdyby nie wymyślili JUKE to kupił bym QQ i nie przeszkadzało by mi, że jeżdżę babskim autem ale jak koledze to przeszkadza to polecam zamienić QQ na Nissan Titan 5,6 V8 według twojego toku rozumowania to jest najbardziej męski Nissan choć u mnie to ze 2 takie jeżdżą i to jeden kobieta drugi facet czyli 50% ale jest męski niczym jakiś gladiator i ta nazwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że Wszyscy właściciele Żuczków tak jak i ja kochają je bardzo, ale nie macie wrazenia że to takie "damskie auto". Słyszałem juz wiele ocen i opini ze to samochód dla kobiety, lub nawet takich złośliwych że dla pederasty.

Spoko, od lat najbardziej gejowskim modelem wg "branżowych" czasopism pozostaje Audi TT a najbardziej gejowską marką Citroen. O Juku narazie cicho...

Ostatnio wysiadając z Juka słyszałem za plecami: "Pan Samochodzik"...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratuluje toku myślenia, wiem wiem Formuła 1 to też taki babski samochodzik mały cukierkowy prawie jak resorak i same kobiety się ścigają prawdziwi mężczyźni dosiadają Qashqai ma takie męskie klamki i linie nadwozia jak mnie mija to sobie myślę uhu hu no no prawdziwy mężczyzna jedzie i tak patrząc do środka na 10 mijanych QQ widzę 1 faceta no może nawet mężczyznę choć głowy bym za to nie dał i to jest dla mnie wyznacznikiem babskiego auta, choć gdyby nie wymyślili JUKE to kupił bym QQ i nie przeszkadzało by mi, że jeżdżę babskim autem ale jak koledze to przeszkadza to polecam zamienić QQ na Nissan Titan 5,6 V8 według twojego toku rozumowania to jest najbardziej męski Nissan choć u mnie to ze 2 takie jeżdżą i to jeden kobieta drugi facet czyli 50% ale jest męski niczym jakiś gladiator i ta nazwa.

 

Wiedziałem że włożę kij w mrowisko :D Tak się składa że nie uważam Qashqai za samochód typowo męski, a raczej za zwykły, neutralny czyli jak kto woli bezpłciowy. Kupiłem zwykły samochód do codziennego użytkowania - dojazd do pracy, do sklepu, na weekendowe wypady i na odwiedziny do rodziny, oraz do wakacyjnych wojaży. Nie zależy mi na tym czy ktoś się za mną ogląda czy nie. Dla mnie istotne jest to że dojadę tam gdzie chcę bezstresowo. Faktem jest że Qashqai cieszy się dużą popularnością wśród płci pięknej i nie jest to niczym nadzwyczajnym ponieważ coraz więcej kobiet decyduje się na duże auta typu crossover/SUV. Kobieta za kierownicą BMW X5 czy Audi Q7 też nie jest rzadkością. Model JUKE jest już jednak samochodem mającym rzucać się w oczy i zdecydowanie bardziej jest zauważalny na ulicy, ale też i w zamyśle nie miał być już tak wszechstronny i użytkowy. Gdybym chciał jak to się mówić "poszpanować" samochodem, to na pewno szukałbym czegoś bardziej oryginalnego niż Qashqai. Nie mniej jednak, jako facet, nie zdecydowałbym się na model JUKE ponieważ czułbym się w nim "metroseksualnie", a nie jest to moją naturą... Możecie mnie oczywiście ujemnie wypunktować za takie wypowiedzi, ale piszę co myślę. Oczywiście to są tylko moje subiektywne odczucia i każdy ma prawo uważać inaczej. To nie ja kreuję trendy.

 

PS. Formuła jeden jest bolidem wyścigowym którego wygląd jest podyktowany uzyskaniem jak najbardziej efektywnych osiągów więc nie widzę związku z cukierkowatością. Nikt tam nie projektował linii żeby się komuś podobała, a jedynie po to żeby współczynnik Cx był jak najniższy.

Edytowane przez Seewolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do obejżenia reklamy Nissana, w której występuje czarnoskóry transwestyta. Czyżby nowa grupa docelowa klijentów Juka ?

www.youtube.com/watch?v=OOMWQniOuTo&feature=relmfu zobaczcie sami i oceńcie czy to kobiecy samochód czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

coś w tym może być ja też za młodego pasjonowałem się "Panem Samochodzikiem"

 

Z całym szacunkiem Pan Samochodzik jeździł dziwnym samochodem, który jednak nijak wyglądał na kobiecy... Też uwielbiałem Pana Samochodzika i jako dziecko dogłębnie analizowałem opis jego pojazdu :) Juke, Qashqai i inne do pięt mu nie dorastały :D Który z naszych pojazdów ma silnik od Ferrari i potrafi pływać? No i która kobieta jeździłaby tak brzydkim z wyglądu samochodem jak ten Pana Samochodzika. Juke jest za "śliczny" by nawet w żartach określać go tym mianem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, jestem od dwóch tygodni szczęśliwą użytkowniczką JUKA. Uważam że jest to samochód dla osób które mają dość nudnych i nijakich kształtów. To samochód z pazurem ;-) I absolutnie nie zgadzam się że to autko dla kobiet... no chyba że byłby w kolorze różowym :-) :-)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nissan Juke, jest autem nietypowym, często jeźdżą nim osoby które mają poczucie gustu, swój styl, i tak jak powiedziała przedmówczyni, jest to auto dla ludzi którym znudziły się proste i nudne rozwiązania w samochodach. Często widzę jak wysiadają z niego ludzie fajnie ubrani i nietypowi:) Juke to nie zwykłe auto, Juke to styl życia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie coś w tym jest.... bo BMW X6 tez baaaaardzo mi się podoba, tylko to nie moja półka cenowa, puki co ;-)

Żeby być super indywidualistą to trzeba mieć nie tylko fantazje ale i forse :-(

Edytowane przez MMjuczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...