Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wymiana foteli z t2 do t1


ceniakenzo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcial bym zapytac kolegow z forum, czy ktos probowal wlozyc kanapy z t2 do t1. jest to mozliwe bez wiekszych przerobek ? czy one wogule pasuja? bo chcial bym sobie wcisnac skore a ciezko znalesc do t1, :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że konieczne będą małe przeróbki, ale podejrzewam że wystarczy odkręcić prowadnice od starych foteli i przykręcić je do nowych z uprzednim dopasowaniem.Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.Pozdrawiam, życzę udanej transplantacji foteli i proszę o fotki efektów pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez tak teoretycznie wiem co moze byc do zrobienia, dlatego sie pytam czy ktos robil taka transplantacje bo nie chcem zostac z kolejnymi fotelami w garazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez tak teoretycznie wiem co moze byc do zrobienia, dlatego sie pytam czy ktos robil taka transplantacje bo nie chcem zostac z kolejnymi fotelami w garazu :)

 

kiedyś na allegro widziałem TI z fajnymi skórami od E36

także da rade zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

i jak ceniakenzo ? wymieniłeś fotele? swoją droga to jakies 15minut na sprawdzenie ... fotel jest na 4 śruby do podłogi.

od jakiegos czasu na allegro jest d21 pickup ... przerobiony na powiedzmy BMW wszystko sie da nie wiem jaki sens ale komuś sie nudziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kolego jeszcze nie wymienilem niestety wyskoczylo mi pare innych wydatkow i bede musial sobie to odlorzyc na lepsze czasy :/ no wiem ze wszystko da sie zrobic, ale najlepiej gdy ktos kto zrobil cos takiego podzielil by sie swoimi informacjami , wtedy by bylo napewno o wiele latwiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...