Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Connect


Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak można (jeżeli w ogóle) wyłączyc na stałe ekran powitalny. Irytuje mnie kilka razy dziennie klikanie w "akceptuje".

2. Czy jest już dostępna nowa mapa (czyli z literką "E") na karcie SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Czeslaw4

Mam pytanie, a mianowicie; jaki jest system operacyjny w Nissan Connect ?

Pisałem do supportu AutoMapy o możliwość zainstalowania AM w NC ale oni proszą o informację na temat zainstalowanego systemu operacyjnego. Nigdzie na naszym forum ani w całym internecie nie mogę znaleźć informacji o zainstalowanym systemie.

Chodzi o poprawną nazwę tego systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy - Navteq, system Bosch (oficjalna wersja to system Nissana opracowany przy współpracy z działem multimediów samochodowych grupy Bosch)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Andrzej53

Z tymi mapami to totalna kaszana. Kupiłem dwa miesiące temu Q + 2 Iway. Dopiero w zasadzie po kupnie dowiedziałem się, że nie ma polskiej wersji. Do tego od dwóch miesięcy staram się w Nissan i u sprzedawcy dowiedzieć jakie mapy z jakiego miesiąca i roku są zainstalowane. Niestety w Nissan w tym nawet na węgrzech to chyba same tłumoki i gamonie i do tego tak bezczelni, że wszystko olewają. Potrafią też kłamać jak np. pani Asztalos z Nissan.eu która twierdzi że wszystkich informacji udzieli sprzedawca. Sprzedawca przyznaje w mailu że guzik wie. Pani Asztalos w mailu beka że w samochodzie kupionym czerwiec 2012 są mapy z luty 2011 zaś dociekliwy pracownik sprzedawcy że chyba z 3 kwartał 2010. Totalny syf. Nikt nic nie wie lub nie chce powiedzieć z jakiego czasu te mapy są i to co powinniśmy wiedzieć jakie jest pokrycie itp. Dodatkowo kłamczuchy / znów Asztalos / pisze że aktualizacje są co ok12 m-cy. Nie wiem na jakich felgach ich około jest bo od obu dat mineło od 1,5 do 2 lata i aktualizacji brak.

Samochód nawet ok. ale z tymi mapami to kompletnie niedopuszczalne. Nie kupujcie I-way lepiej dołożyć jakieś ustrojstwo gdzie do map podchodzą odpowiedzialnie. Specjalnie podaje że kłamią i nie mam nic naprzeciw jeśli chcą mnie podać do sądu.

Jak mnie wpienią to zamieszcze korespondencje mailową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Rację. Nawigacja Nissan Connect jest do kitu. Jestem posiadaczem Nissan Note z nawigacją Nissan Connect o grudnia 2011. Mapa jest z 2011. Niedawno wybrałem się w trasę i jechałem przez Warszawę. W trasie prowadził w miarę właściwie, jedynie tam gdzie budowane były mosty i zbudowane objazdy to pokazywała, że jadę po polu :). Najgorsze było kiedy dojechałem do Warszwy i natrafiłem na zamkniętą rozkopaną ulicę. Oczywiście musiałem zjechać na objazd i sądziłem, że zaraz przeliczy i wyznaczy nową trasę. Niestety, dłuży czas kazała zwracać a potem wyznaczyła trasę i po kilku skrzyżowaniach znalazłem się w miescu początku objazdu. Wtedy zjechałem na chodnik, założyłem swoją sprawdzoną AutoMapę w wersji w sumie nowej, bo ze stycznia 2012. Wyznaczyłem miejscowość docelową i AM bezbłędnie przeprowadziła mnie przez Warszawę omijając wszelkie korki i budowy dróg.

Od tej chwili wracam do AM i będę nadal wykupywał licencję która na Europę kosztuje 149 zł i jest sześć aktualizacji w roku.

Natomiast aktualizacja w Nisssan Connekt kosztuje około 500 zł rocznie i jest nieaktualna. Porównując aktualnośc map AM i Nissan Connect to NC ma aktualne mapy 2 lata wstecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, a mianowicie; jaki jest system operacyjny w Nissan Connect ?

Pisałem do supportu AutoMapy o możliwość zainstalowania AM w NC ale oni proszą o informację na temat zainstalowanego systemu operacyjnego. Nigdzie na naszym forum ani w całym internecie nie mogę znaleźć informacji o zainstalowanym systemie.

Chodzi o poprawną nazwę tego systemu.

 

Co Tobie odpowiedzieli panowie ze wsparcia AutoMapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...