Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Micra zagazowana


Gość gbula
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj własnie odebrałem moją Micrę od gazownika. Założyłem sekwencję BRC. Wstępnie chodzi bez zarzutu. W niedzielę jadę na długą trasę (ok. 600 km) to będe wiedział ile pali. Jak kogoś interesują szczegóły to jestem do usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRC jest OK, ale faktycznie wystarczylaby instalka z parownikiem i mixerkiem sterowana elektronicznie :wink: napisz ludziom ile za to zaplaciles i kiedy ci sie to zwróci 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że ci się chciało sekwencję do K11 pakować, to się dziwię :shock:

 

Gaziarz mnie w sumie namówił, a że człek porządny i solidny, to mu uwierzyłem :). Przy obecnej cenie paliwa (a na tańszą benzynę raczej się nie zanosi) zwróci się szybko, a podobno dużo pewniejsza instalacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz ludziom ile za to zaplaciles i kiedy ci sie to zwróci 8)

 

Zapłaciłem 3500. Zwróci mi się maksymalnie po dwóch latach. Liczę że szybciej.

 

Zbiornik mam 34 litrowy w kole zapasowym. Jeśli chodzi o dokładny model to mogę podać jutro bo atesty mam w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz ludziom ile za to zaplaciles i kiedy ci sie to zwróci 8)

 

Zapłaciłem 3500. Zwróci mi się maksymalnie po dwóch latach. Liczę że szybciej.

 

Zbiornik mam 34 litrowy w kole zapasowym. Jeśli chodzi o dokładny model to mogę podać jutro bo atesty mam w samochodzie.

Ło jezu :shock: - nic dziwnego, że cię gaziarz namówił... taka kasa #-o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że go namówił. Nie rozumiem ludzi, którzy wkładają instalacje mieszalnikowe, a potem płaczą że są problemy, że są problemy z regulacją, że strzelił, że szlag trafił filtr/przepływomierz/cokolwiek...

 

Generalnie nie rozumiem takiego sępienia. Podrutować, podeprzeć patyczkiem, pokleić poksyliną. Byle taniej, a jak ktoś nie lubi gównolepstwa, to frajer, bo za jakość/pewność zapłacił więcej niż za trzy patyczki i pęczek drutu.

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...