Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] BADLOOK robił ktoś?


Gość mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Smiesznie?? Wg. mnie ten badlook wcale nie jest smieszny... jak dla mnie wyglada super!

 

Fuuu... Wygląda jak doklejony. IMO ładna Micra to taka, która nawiązuje do wyścigowych Mini. Np. ta:

 

kanagawa05-064.jpg

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie, dlaczego Micra ma nawiazywac do czegokolwiek... Micra to Micra a nie Mini czy cokolwiek innego... Mini jest klasa sama w sobie - OK ale to nie oznacza, ze nasze kochane K11 maja do niego nawiazywac...

No ale to tez jest tylko IMHO :-)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiesznie?? Wg. mnie ten badlook wcale nie jest smieszny... jak dla mnie wyglada super!

 

Fuuu... Wygląda jak doklejony. IMO ładna Micra to taka, która nawiązuje do wyścigowych Mini. Np. ta:

 

kanagawa05-064.jpg

 

r.

 

SPADÓWA MICRA TO MICRA I ZAWSZE BEDZIE MICRA

MAM TAKIE SAMO ZDANIE JAK DUCE MICRA NIE POWINA NAWIAZYWAC DO ZADNEGO INNEGO AUTA :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPADÓWA MICRA TO MICRA I ZAWSZE BEDZIE MICRA

MAM TAKIE SAMO ZDANIE JAK DUCE MICRA NIE POWINA NAWIAZYWAC DO ZADNEGO INNEGO AUTA :wink:

 

Myślę, że powinieneś jakieś piętnaście lat temu stanąć z pistoletem nad projektantami i wtedy wypowiedzieć to zdanie ;>

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzm sie micra to micra.. a co do badlooka to widzialem w k11 wlasnie wtakim modelu jak ja mam (przed liftingiem) i okleina lam jest zrobiona w identyczny sposob jak siegal badlook. i calkiem fajnie wygladalo... ale nieststy pooki nie bede mial kasy na jakies porzadne felgi to nawet nie zabieram sie za blacharke ... :) (ps psiaki nie czepiaja sie do tak zaslonietych reflektorow - jush sprawdzilem i to nie raz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do badluka to mam plana zrobic al ena nowej masce tzn innej by orginalu ni nishczyc i walanc w czarny mat albo.. co statnio zauwarzylem wsklepie plastycznym ... mozna dostac okleine imitujaca karbon - z metra cioetą :) zastanbawiam sie czy by czegus takiego nie zrobic :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goro_pl zaprasham cie do obejzenia galeri zdjec z nashego spotu troojmiejskliego .. jak sie dopatrzysh mojego auta to zobaczysh jaki ow "charakter" o ktorym pisales nadaja przymroozone oczka :Phttp://piotrsphotos.fotopic.net/c678428.html

 

W życiu nie zeszpeciłbym tak swojego auta. Jak dla mnie to wygląda to jakby ktoś podkleił taśmą klejącą źle trzymające się światła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie w K11 wygląda to trochę śmiesznie :lol: ADEX u siebie ma zrobione - czarna taśma samoprzylepna :lol:

 

Ja miałem zrobione czerwoną taśmą 8)

Moj czerwony pocisk dzień przed sprzedażą

brewy1pw.th.jpg

 

 

IMHO badlook pasuje do micry sprzed liftu, kiedy można zgrabnie polączyć wycięcie na reflektor linią prostą.

W micrze po lifcie już trzeba by inaczej kombinować a rezultaty są średnie.

 

Tak miał zrobione Andy

andy48qc.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote="Domiss

W życiu nie zeszpeciłbym tak swojego auta. Jak dla mnie to wygląda to jakby ktoś podkleił taśmą klejącą źle trzymające się światła...

 

wiesh dla jednych wyglada tak dla innych inaczej..efekt bedzie gdy "okleine" zamieni sie na blache :) tymczasem pochwal sie swoimi osiagnieciami/planami w reinkarnacji microlota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh racja :P .. ja wlasnie sie zastanawiam czy atrape wlotow powietrza te slynne nerki nissanowskei nie polaczyc w jeden otwor .. co o tym sadzish mrowa ??

 

W krajach azjatyckich tak bylo firmowo. Nissmo tez tak robil.

Ja uwazam ze moze wygladac fajnie

m754kv.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
heheh racja :P .. ja wlasnie sie zastanawiam czy atrape wlotow powietrza te slynne nerki nissanowskei nie polaczyc w jeden otwor .. co o tym sadzish mrowa ??

powiem tak srebrne nerki z k11 po lifcie nie wejda do k11 przed liftem,próbowałem ale za wysokie sa :cry:

a jezeli chodzi o wlot o kształecie nerek to ja sobie zostawilem za duzo kombinacji :wink: i kupilem atrape od super s najlatwiej ja przerobic , a tamta mam jak bym auto chcial sprzedac 8) nie kazdy lubi tunowane fury

wszystko pieknie ino dlaczego od VW swiatla ... :roll: Mi sie osobiscie nie podoba ...

zgadzaqm sie , pierwsza opcja byla lepsza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rajdach licza sie punkty swietle

moze byc ich z przodu max.8

wiec teraz tak bedzie

2xkrutkie

2xdlugie

2xhalogen

2xhalogen w zderzaku

Autko jest juz po lakierowaniu ale nie mam jeszcze fotki-na zywo wygląda dużo lepiej a przed autem tez bedzie dużo jaśniej-i policja sie nie przyczepi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Mayday-krk

NO NO podejrzewam że z tymi światłami od IV micra bedzie wygladała oszałamiająco. Miałem przyjemność widzieć tego czerwonego potwora nie raz na krakowskich ulicach i zlotach, wtedy jeżdziłem samochodem z innej stajni. Teraz też mam micre i przez to moje zainteresowanie tym czerwonym cackiem wzrosło. Tak pozatym Gugui to mamy wspulnych znajomych, z kamikadze :lol: . Trzymaj tak dalej z tymi przeróbkami tylko obys nie przesadził zeby twój samochodzik nie stał sie choinka na świeta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl na swiatla z szmelcwagena nie jest nowy, kiedys widzialem je juz w pewnej angielskiej micrze.

 

front5os.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mayday-krk

Widze Gugi że posiadasz w sobie dwie "dusze"..

Jedna dusz to zapalony rajdowiec co z reszta widac po Twoim samochodzie i po Twoich wystepach na kreciołach. Natomiast druga dusz to dzusza zapalonego tunera który tuninguje swój samochód na różne niekonwencjonalne sposoby.

Według mnie tych dwóch pasji nie da się dokońca połączyc na jednym samochodzie poniewaz samochód do rajdów musi być wytrzymały prosty w konstrukcji i możiwie tani i szybki w naprawie. Według mnie taki samochód z badlokiem światłami od golfa i niedaj boże z spojlerami i lexusami z tyłu jest od razu spalony.

Oczywiście nie mam nic do tego bardzo mi sie podoba Twoja micra to wszystko jest kwestią portwela. Starty i przygotowanie samochodu od strony silnika, ogumienia i zawieszenia to ogromny wydatek, no i dużo czasu to zajmuje, dlatego podziwiam Twoją pasję i Twój zapał mam nadzieje ze gdy u mnie zdecyduje sie na jakieś przeróbki bede mógł liczyć na Twoje doświadczenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...