Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Szyba przednia do 2005r podgrzewana


czarny-kat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taką sprawę chciałbym założyć do swojego samochodu rocznik 2005 R51 przednią szybę podgrzewaną z sensorem deszczu. Oryginalnie w moim modelu jest zwykła z sensorem tylko dlatego w serwisie nie mogą mi podać kosztów takiej szyby. Potrzebuje kogoś kto ma taką szybę oryginalnie zamontowaną, aby zadzwonił do serwisu podał swój vin i zapytał o koszty takiej szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość budmiller

O ile dobrze wiem to w Pacie nie było szyby przedniej podgrzewanej tzn. mam na myśli taką jak np. w Lagunie I lub Mondeo mk II czyli taka z drucikami w środku między warstwami szyby.Jeśli taką masz na myśli to chyba takowa w Pacie nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam były w nie których modelach bo jak szukałem swojego to były takie na sprzedasz tylko nie z takim wyposażeniem jakim ja chciałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten brązowy pasek przez środek szyby i na około to antena - kolega tak ma i na tym gra mu radio nie nie podam vinu bo to składak z kanady i stanuf i troche polskiej finezji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny ale raczej mam u siebie taką szybę Podgrzewanie tylko w miejscu wycieraczek włącza się przyciskiem ze znaczkiem przecniej szyby na konsoli koszt takiej szyby jak pytałem kiedyś w aso ok 3tyś potrzebne mi to było do ubezpieczenia szyby więc ubezpieczyłem ją na 5tyś

jutro sprawdzę i napiszę ci nr vin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam co ja wiem i widziałem winnych autach to jest na całej przedniej szybie siatka taka drobniutka słabo widać ją :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...