Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[n13/b12] Pulsar 88r 1.6i wymiana silnika na nowszy


Trubal

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem: Kolektor wydechowy z mojego Pulsara się rozpadł-nie pytajcie jak...

Jest generalnie problem ze znalezieniem używanych nawet na szrotach w trójmieście i jeżeli mi się nie uda to może z jakiegoś innego auta typu mazda czy coś... wie ktoś może jak to rozwiązać?

 

Kolejne pytanko:

Mój silnik jest w złym stanie :/ Czy włożenie silnika z np 100nx jest problematyczne? czy różnice są duże?Jak z elektryką? Generalnie znalezienie czegoś do n13 jest już problematyczne i takie rozwiązanie by wiele ułatwiło. Oba silniki mają kod GA16, ale końcówka jest inna :P nie wiem czy to coś konkretnego mówi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten sam problem. Mój pulsar odmówił posłuszenstwa. Mam silnik 1600 8 zaworowy ktory sie skonczył. Będe zakładał silnik od sunny b12 n13 1600 gti 16v jest wszystko takie samo , łapy , kolumna mocowanie w tych samych miejscach tylko problem jest z elektryka. sam sie zastanawiam jak sie do tego zabrac. Mam drugiego pulsara na czesci z silnikiem 1600 16v ale nie wiem w jakim jest stanie. czesci mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Znalazłem silnik oryginalny do mojego pulsara :) w sensie ten sam model, choć gaźnik jest inny, mam nadzieję, że nie będzie z nim problemu w tygodniu wymiana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...