Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spoiler na tylnej klapie - P12 Sedan


mim206

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Moje auto ma na tylnej klapie dyskretny spoiler.

 

Czy występowały takie spoilery fabrycznie do sedana ?

 

Przejrzałem całe Allegro i pod hasłem spoiler P12 nic nie znalazłem.

 

Czy to jakiś tuningowy gadżet czy oryginał ?

 

Ma ktoś takie coś ? :)

 

PS: wstawię foto jak się wypogodzi, bo obecnie leje strasznie ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba kraje beneluxu miały taka opcje lub indywidualne zamówienia bo jak kupowałem swoj to były jakieś spojlery do doposażenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

chyba kraje beneluxu miały taka opcje lub indywidualne zamówienia bo jak kupowałem swoj to były jakieś spojlery do doposażenia

chyba kraje beneluxu miały taka opcje lub indywidualne zamówienia bo jak kupowałem swoj to były jakieś spojlery do doposażenia

 

 

 

i gdzie to foto???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... właśnie - gdzie FOTO???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... właśnie - gdzie FOTO???

Jutro się postaram, dawno nie zaglądałem na forum i miałem dużo innych zajęć - dlatego ;)

 

Znalazłem właśnie zdjęcie takiego samego w necie, więc proszę :)

p12rear.jpg

spoiler5.jpg

I jeszcze link do strony, na której to znalazłem >>> http://www.npoc.co.uk/forum/december-2005-fossyant-p12_topic3158.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę pierwszy raz w życiu... Ale powinno być na każdym sedanie, bo to najbardziej zepsuta pod względem design'u buda P12 (chodzi mi o tył oczywiście)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje auto jest z polskiego salonu - od początku w Polsce (jeden właściciel, firma).

Wypasu specjalnego nie ma, ale spoiler jest (na Allegro nic takiego nie ma, nawet podróby).

 

PS: jest jakiś katalog internetowy części do Nissanów (coś typu Servicebox - kto miał Puga lub Cytryne wie o czym mówię) ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...