Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm....kobieta....przyciemniane szyby :dribble: :dribble: :dribble:

 

A co cie tak dziwi kobieta i przyciemniane szyby w aucie u mnie np. Nissan to drugie auto w przyciemnianym tyłem. I jak dla mnie w nissanie ten tył mógłby być jeszcze bardziej przyciemniony :P.

Edytowane przez ulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to Ci robi Polmotor,to przyciemnia na ...MAXA,wiem bo mam 2 auta przyciemnione,a micruś z black pearl+ciemne szyby+195/65/R15/ATT540C i jest GIT.(tylko nie piszcie że do K12 za szerokie,wiem :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kobieta i przyciemniane szyby, wybacz nie jestem typowa kobieta hehehhe,, prawko mam 4 lata i nigdy nie mialam wypadku ani stluczki.A szyby rprzyciemniane w ogole mi nie przeszkadzaja>>?? podejrzewam ze my kobiety mamy i tak lepszy wzrok hehehe;) tak zartem.Zobaczymy co wyjdzie z tymi szybami czekam do poniedzialku;)Dla jednego lepiej wyglada z przyciemnionymi dla innego nie.Jeszcze zobacze jak juz autko przyjedzie i je ogladne na miejscu i zobaczymy jaka decyzje podejme;) ale dzieki za odpowiedzi milo posluchac i poczytac co pisza osoby ktore juz maja te auta;)

 

Mamy Acenta + kupionego w sierpniu 2012r. w kolorze czarnym i pierwsze co wybraliśmy z żoną z dodatków to mocno przyciemnione szyby! Auto wygląda świetnie! Bierz ciemne szyby się nie zastanawiaj!

Żona bardzo chwali sobie również dostęp bezkluczykowy. Kluczyk zostaje w torebce a Ty sobie wsiadasz zapalasz i jedziesz.

 

 

 

Witam z tego co wiem to salony zlecają przyciemnianie szyb profesjonalnym i zaprzyjaznionym firmom. :wave:

 

Tak właśnie jest w Toruniu. Salon zlecił przyciemnienie mi szyb w znanej i szanowanej firmie, która przyjechała i wykonała usługę w salonie. I zrobiła to profesjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc vide moja poprzednia wypowiedź - nie warto zlecać roboty ASO i załatwić to samemu. Na pewno wyjdzie taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc vide moja poprzednia wypowiedź - nie warto zlecać roboty ASO i załatwić to samemu. Na pewno wyjdzie taniej

 

Pewnie masz rację. Na własną rękę będzie taniej.

Akurat w moim przypadku salon nie chciał mi nic opuścić z ceny auta ( dlatego -tak myślę- , że brałem go w promocji 50/50 )

i musiałem "wyszarpać" jak najwięcej w cenie auta.

No i wśród różnych dodatków które dostałem "za darmo" były także na przyciemniane szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś od rana na kresach wschodnich pada. Już koło 7.00 było ponad 10 cm świeżego puchu. Oczywiście zero piaskarek i pługów. No i od 7,30 zaczęły się sceny dantejskie. Jeszcze nie widziałem takich korków w miasteczku które ma niespełna 15 tys dusz :rofl: . Drakula jest jakby stworzona do takich warunków. Zimówki uniroyala, wielkie koła,duży prześwit, ABS, ASR, ESP i 4x4. Zima mogłaby trwać pół roku :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w korkach i tak musisz odstać swoje :devil: I tylko możesz popsioczyć na tych wszystkich ,co znowu "nie zdążyli "z zimówkami :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam sprawdzoną metodę - wybieram objazdy, boczne drogi, nieodśnieżone, gorsze odcinki, gdzie mało kto się zapuszcza. W efekcie omijam korki i jadę a nie stoję. Mam garaż w szeregowcu na samym końcu wąskiej drogi dojazdowej. Mam leniwych sąsiadów a wielu zimą w ogóle nie rusza aut lub ich po prostu nie posiada, więc nie odśnieża. Kiedyś ryłem jak kret po kilkadziesiąt m. Teraz z premedytacją odśnieżam tyle,żeby otworzyły mi się wrota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chętnie wybierał, tylko u nas takich dróg nie ma! Wszyscy gniją w korkach, w efekcie 4x4 wykorzystałbym chyba z 4-5 dni w roku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu właśnie chodzi o to żeby nie było dróg!...Borem,lasem... :D

Ew,przez ogródki działkowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chętnie wybierał, tylko u nas takich dróg nie ma! Wszyscy gniją w korkach, w efekcie 4x4 wykorzystałbym chyba z 4-5 dni w roku :/

Jak większość ludzi niemieszkających w górach i na kompletnym zadupiu. ;)

Ale tu właśnie chodzi o to żeby nie było dróg!...Borem,lasem... :D

Ew,przez ogródki działkowe :D

Taaa i jak w moim i Rangera przypadku,przez Odrę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest właśnie. Kupi sobie człowiek auto z 4x4 i potem czeka z utęsknieniem na tą zimę, żeby zobaczyć czy działa.A tu śniegu 5 cm spadanie i kuchnia znowu trzeba rok czekać na następną zimę w nadziei, że może za rok sobie człowiek napęd na cztery włączy... ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwa!Czarodziej się znalazł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Putin chory.to i dekretu o np*********u nie podpisał i posucha jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam musiał wyzdrowieć bo mu patrioty podkładaja,a do Japonii nie musi bo mu na Kurylach zależy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc hasło na dziś: :wave:

 

+1

bo już nie umiem się na narty doczekać :)

a rysunek lepiej wygląda tak:

15dm1aw.jpg

Edytowane przez was79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57c19e17c06189e27be35c08a1ada813_original.gif?1354989093

 

I po MIkołaju :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...