Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1qwqwqwqw1.jpg

 

Tak należy traktować fotoradary :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 50% na 50%. A od wiosny do jesieni to nawet 80% 2 koła 20% 4 koła :) Choć w 2012 niestety tylko 4 koła, mam nadzieję że w 2013 więcej będzie 2 koła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 2x po 4 koła :D

W jednym 250 pojemności i 18 kucyków :D Super frajda pośmigać zwłaszcza teraz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ,nie rejestrowałem choć ma homologacje.Do śmigania po łąkach ,hałdzie i nieużytkach i odśnieżania nie potrzebowałem rejestrować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ dociekliwi jesteście. :D

 

Cóż, ostatnio samochody :) Pozbyłam się starego, małego diesla i wybór raczej przypadkowy padł na Nota. A kombinacji było wiele i każda z innej bajki.

Począwszy od saaba 9-3 czy corolli verso, przez forestera, premacy, liane aż do nota :D Note się trafił jak pisałam od dealera, po 1szym właścicielu, serwisowany, bezwypadkowy i w dobrej cenie więc szkoda było przepuścić taką okazję i oto jest :D

 

A samochody uwielbiam (wcale nie za ich kolor bo tak zwykle postrzegane są kobiety- kierownice :) ), jazdę oczywiście jeszcze bardziej.

Edytowane przez maggie_l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o maggie! kupilaś mnie i już Cie uwielbiam, celowałas w auta mych marzeń:

- saab 9-3 - to ma niespelniona milosc młodzieńcza

- corolla verso miłośc z rozsądku:) wlasnie na nią poluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gmarcin - no to jak kiedyś postanowisz spełnić marzenia to daj znać. Chętnie pomogę znaleźć fajnego Saabika bo wiem gdzie szukać. :) No i trochę się na nich znam. Zresztą nie wykluczam że sama zapoluję na sztukę :)

A corolke szukasz u nas czy za granicą? Mogłam kupić notesa albo corolke i wygrał notes bo był pewniejszy ale mam namiar na corolke w holandii :)

 

Jacko - dzięki za przeniesienie :)

Edytowane przez maggie_l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam,to nie ja...nie mam takiej mocy :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D No gapa ze mnie. Tak czy siak dzięki chłopaki :)

 

I przy okazji szybkie pytanie: zalałam notka i skasowałam mu liczniki. I na tym gdzie powinna być ilość km do przejechania jest coś nie tak. Liczy w górę zamiast w dół/ Zamiast podać ileś setek i w dół liczy mi w górę, teraz jest jakieś 50 pare? Jakby co to napewno nic mi się nie pomyliło. O co mu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile masz pozycji w liczniku klikając?

 

p.s.

a corolki szukam krajowej. Mam dosc aut zza odry od dziadka, do kosciola, do lidla, z ksiązką serwo co to kawa sie wylała na nią lub sie zgubiła....nie mam już zdrowia. Jak dzwonie i szukam to mam obraz stetryczalych dziadków po alzhaimerze z autami IGŁA. Niby IGŁA, niby od dziadka a wszystko pogubione:)

 

 

 

maggie:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/78043-komputerek-pokladowy/

 

post Dar1962 trzeci od góry...tak masz?

Edytowane przez gmarcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przy okazji szybkie pytanie: zalałam notka i skasowałam mu liczniki. I na tym gdzie powinna być ilość km do przejechania jest coś nie tak. Liczy w górę zamiast w dół/ Zamiast podać ileś setek i w dół liczy mi w górę, teraz jest jakieś 50 pare? Jakby co to napewno nic mi się nie pomyliło. O co mu chodzi?

 

To jest licznik wskazujący ile możesz przejechać na paliwie, które masz w zbiorniku. Ten parametr jest przeliczany na bieżąco. Autko jak stało w salonie, to pewnie było odpalane, jeździło tylko po terenie salonu. Średnie spalanie wyszło duże i oszacowana przez komputer ilość kilometrów do przejechania mała. Teraz zatankowałaś, jeździsz "normalnie", spalanie spada i komputer pokazuje coraz to większy dystans możliwy do przejechania na paliwie w zbiorniku. Spokojnie - tak będzie do pewnego momentu. Za chwilkę na pewno będzie spadać ;) - jak się parametr spalania średniego ustabilizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny downgrade - forester, 9-3 i wybrać... note strong>ression.gif

 

Forester był za drogi niestety, a Saabik mi się marzy starszy przed zmianą budy - cena spoko ale ryzyko duże - musze na spokojnie poszukać pewniaka i raczej nie od nas :)

A note cóż - rozsądek wygrał, za dobra okazja żeby nie skorzystać :)

 

 

 

ile masz pozycji w liczniku klikając?

 

p.s.

a corolki szukam krajowej. Mam dosc aut zza odry od dziadka, do kosciola, do lidla, z ksiązką serwo co to kawa sie wylała na nią lub sie zgubiła....nie mam już zdrowia. Jak dzwonie i szukam to mam obraz stetryczalych dziadków po alzhaimerze z autami IGŁA. Niby IGŁA, niby od dziadka a wszystko pogubione:)

 

 

 

maggie:

http://forum.nissank...erek-pokladowy/

 

post Dar1962 trzeci od góry...tak masz?

Tak, dokładnie tak mam.

 

Corolki takiej pewnej i krajowej radze szukać po salonach - może trafi Ci sie taka okazja jak mi z notesem :)

To jest licznik wskazujący ile możesz przejechać na paliwie, które masz w zbiorniku. Ten parametr jest przeliczany na bieżąco. Autko jak stało w salonie, to pewnie było odpalane, jeździło tylko po terenie salonu. Średnie spalanie wyszło duże i oszacowana przez komputer ilość kilometrów do przejechania mała. Teraz zatankowałaś, jeździsz "normalnie", spalanie spada i komputer pokazuje coraz to większy dystans możliwy do przejechania na paliwie w zbiorniku. Spokojnie - tak będzie do pewnego momentu. Za chwilkę na pewno będzie spadać ;) - jak się parametr spalania średniego ustabilizuje.

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie (jak z "Przystanku Alaska") tu tematy dowolne jak tytuł wskazuje :). To ja będę pytał: 1. Lubisz kiełbaskę z ogniska ? 2. Ulubiony kolor ? 3. Masz siostrę ? 4. Gdzie spędzasz urlop ?

Edytowane przez johnrambo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie (jak z "Przystanku Alaska") tu tematy dowolne jak tytuł wskazuje :). To ja będę pytał: 1. Lubisz kiełbaskę z ogniska ? 2. Ulubiony kolor ? 3. Masz siostrę ? 4. Gdzie spędzasz urlop ?

 

1. zawsze + dobre piwko i jeszcze lepsze towarzystwo ;)

2. brak - zależnie od nastroju mi się zmienia

3. nie

4. morze, góry i mazury, ew. Chorwacja ale za rzadko

 

To jak ja tu takich zwierzeń dokonuję to może ktoś mi potowarzyszy ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...