Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kolego weber29 - można drwić zarówno z mego wyboru jak i samej marki. Jestem jednak, jak widać w dość licznym towarzystwie - ta liczba dotyczy modelu a nie całej produkcji :rofl: - a'propos - wie ktoś, ile sprzedało się note?

Dotąd 970tyś.O dziwo tiidy już prawie 2 milony :o Ale to ze względu na Rosję i Chiny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc biorąc pod uwagę,że DD sprzedaje się od wiosny 2010 a mamy dopiero początek 2013 - w ciągu 3 lat to wynik naprawdę niezły - tym bardziej,że 70% to wersje kompletnie wyposażone oscylujące średnio wokół kwoty 60-65 tys PLN. Note jest na rynku europejskim od 2005 lub 6? Dobry wynik Tiidy wynika z tego,że będąc niewiele droższym autem od Note jest znacznie obszerniejsza, ma większy bagażnik i przynajmniej na moje oko jej wnętrze jest wykonane ze znacznie lepszych materiałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOTE-końcówka 2006

 

Cena za tak duze autko robi swoje i prosta budowa też atut.Co do tiidy to cena w EU(szczególnie z początku)była mocno zawyżona przez miejsce produkcji(cło i morski transport)W usa(versa) to był najtańszy dostepny sedan w tej klasie.Najtansza wersja była dostępna za 9999USD

Między innymi dlatego była tam autem roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałkowym numerze"Motoru" fajny,obszerny i co tu gadać, dość pochlebny artykuł-test używanego Note - na tapetę wzięto benzynową 1,4 Acentę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor się zmienił...a może ktoś zapłacił? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maggie_l

Dart - no ja dziś oddałam się lekturze w przerwie w pracy :) Najbardziej podoba mi się zdanie z podsumowania: "Pod względem praktyczności stanowi ekstraklasę." :D No i dostał 5 gwiazdek.

 

Kurcze a ja się z bagażnikiem nijak nie moge dogadać. Ten flexi board to chyba na złość mi i trzeba się będzie go pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz!?

Niektórym tego elementu brakowało i chcieli dokupić! :D Jesteś pierwszą której to przeszkadza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maggie_l

Zawsze byłam oryginalna. :D

A tak na poważnie to nie mam pomysłu jak to wszystko rozsądnie zagospodarować żeby miejsca nie tracic.

Na dole mam klucz do kół, kable, płyn, apteczke i sporo wolnego miejsca. Za to na górze jak zrobie porządne zakupy to się nie mogę zmieścić a podnosić pół dołu żeby coś tam upchąć to masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucz do kół pod deskę między koło i wnękę...zaraz,zaraz,ale przecież na klucz do kół jest wyprofilowana wkładka styropianowa obok koła!Apteczka przyczepiona rzepem do oparcia w dolnej części bagażnika... i już jest porządek :D

Ja jak robię zakupy to i dół mam wolny i górę(oczywiście przed :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maggie_l

Ale ja mam specjalny klucz ;P Wiesz jakby komuś na drodze trzeba było pomóc :)

 

A kable gdzie? Wiem wiem po co kable jak się ma assistance? Już tak mam że musze mieć wszystko na jakby co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam dodatkowy klucz,wyobraź sobie czteroramienny,składany i mieści mi się obok koła :D kable też zwinięte i wsadzone od strony klapy przy kole,do tego komplet żarówek,komplet głównych H4 i bezpieczniki :D i bagażnik jest pusty :D

Oj Meggi,coś mi się wydaje że obszar bagażnika Cię przerasta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam specjalny klucz ;P Wiesz jakby komuś na drodze trzeba było pomóc :)

 

A kable gdzie? Wiem wiem po co kable jak się ma assistance? Już tak mam że musze mieć wszystko na jakby co :D

 

Trzeba wziąć jakiś "pudełkowy" pokrowiec - np. czasem są takie przy suszarko-lokówkach, upchnąć tam przewody, klucz i itp i włożyć pod siedzenie kierowcy. Sporo tam miejsca. Żeby się ten "zasobnik" nie przemiszczał, można na jego spód podkleić kawałek rzepa - część z "igiełkami".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maggie_l

Jacko - mam dokładnie taki sam klucz :D

 

Dobra, jutro biore sie do roboty i jakoś ogarne ten bagażnik :) Popatrze, poupycham i jakoś pójdzie.

 

Kurcze muszę się chyba psychicznie przestawić że miejsca jak w saabie 9-3 i mazdzie premacy to tam nigdy tyle nie będzie. Czasy wrzucania wszystkiego i nieograniczonej przestrzeni się skonczyły :P

Edytowane przez maggie_l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotka z Prezesem ekstra :icecream:

Kurcze a ja się z bagażnikiem nijak nie moge dogadać. Ten flexi board to chyba na złość mi i trzeba się będzie go pozbyć.

można: wywalić go i zostawić w garażu, położyć płasko na samym dnie albo nauczyć się korzystać - nie wiem, czy zwróciłaś uwagę,że po bokach bagażnika mniej więcej w połowie są pionowe wgłębienia - rowki. Można tam wsunąć jedną z tych desek pionowo i masz podzielony na pół bagażnik na dwie przegródki, idealny na różne latające zakupy.Albo położyć tylko połówkę i masz półkę na delikatniejsze zakupy Może któryś z kolegów pstryknie parę fotek różnych konfiguracji i możliwości wykorzystania tego flexi?

Wszystkie graty typu klucze, kable,rękawice itp należy upchnąć we wnęce koła pod podłogą bagaźnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to robie tak-stawiam jedną deskę pionowe w te rowki o których mówił dar i między kanapą a tą deską mam kupę miejsca na klamoty ,potem przykrywam drugą deską coby ich niebyło widać,jak jadę do markietu to cięzkie zakupy stawiam na dole a lzejsze na górnej półce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokonany.

1qwqwsdasassa.gif

 

:jump: :jump: :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jutro biore sie do roboty i jakoś ogarne ten bagażnik :) Popatrze, poupycham i jakoś pójdzie.

 

A może część rzeczy upchnąć do fotela pasażera? Z tego co pamiętam pisałaś, że masz Acentę. Z drugiej jednak strony (na podstawie zawartości torebki mojej żony :D ) dla kobiety nawet w dwa rozmiary większym aucie będzie problem aby poupychać wszystkie "niezbędne" rzeczy ;):D.

 

Może któryś z kolegów pstryknie parę fotek różnych konfiguracji i możliwości wykorzystania tego flexi?

 

W salonie zazwyczaj są katalogi z oferowanymi autkami. Jeżeli dobrze pamiętam w katalogu Note były zdjęcia z wszystkimi możliwymi ustawieniami Flexi. Więc jeżeli trafi się po drodze jakiś dealer, to warto skorzystać.

 

Pokonany.

:jump: :jump: :jump:

 

Oj tam. Człowiek mocno "zmęczony" po robocie do Lidla zaszedł, a tu jeszcze złośliwie mu tą poprzeczkę ustawili w drzwiach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maggie_l

Kombinowałam dziś z tą podłogą , szukałam rowków i nic - wrrr... Coraz bardziej mnie to irytuje i nie wiem czym się skończy. Albo mam trefny bagażnik albo tą podłogę albo jestem blondynka ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...