Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kombinowałam dziś z tą podłogą , szukałam rowków i nic - wrrr... Coraz bardziej mnie to irytuje i nie wiem czym się skończy. Albo mam trefny bagażnik albo tą podłogę albo jestem blondynka ;D

Maggie jeżeli posiadasz instrukcję obsługi do nissana note to na stronie 2-26 w mojej instrukcji jest opisany i pokazany system flexi-board czyli tych desek w bagażniku,może to trochę pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipa... U mnie to jest ale nie myślałem, że są egzempalrze bez tych "wcięć". Nie korzystam z tego zbyt często ale jak się już ma flexiboard, to możliwość "postawienia" jednej półki pionowo przydaje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maggie_l

Kurcze w sumie dobrze że się wyjaśniło bo już myślałam że mi się na oczy rzuciło i naprawde totalna blondynka ze mnie. :) A z drugiej strony miałam nadzieję że jednak nie dowidzę bo fajne te rowki by były i już koncepcję nawet miałam. Cóż, pozostaje mi przetrawić tą wpadkę notka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak oni to montowali :-)

ja mam na przykłąd wersję tekna po FL i nie mam tych rowków

chyba co było na półce to angol montował :-) i było mu wszystko jedno czy składa wersję acenta, visia czy tekna, plastik to plastik :)

 

Edytowane przez g.a.polak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecku chyba nic poważnego się nie stało. Widać na poklatkowym, że facet dostrzegł w ostatnie chwili niebezpieczeństwo i zareagował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak widać że przegioł drzwi na drugą stronę ,,, poszedłbym i zaje,, tego kierowce ,,,

 

 

Tak tylko, że ten kierowca Note'a też zachował sie lekkomyślnie.Nie zatrzymuje sie pojazdu na środku drogi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak tylko, że ten kierowca Note'a też zachował sie lekkomyślnie.Nie zatrzymuje sie pojazdu na środku drogi .

chyba że w Rosji :-)

 

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatrzymał sie przy prawej krawędzi "asfaltu " reszta z prawej to błoto ?

 

Tak, tylko kierwoca chyba Vectry wybrał może i lepsze rozwiązanie , bo uciekał na pobocze w innym wypadku poszedłby na czołówkę i by było jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kierowca Vectry zachował się dobrze po tym jak zachował się beznadziejnie! i nie zachował bezpiecznej odległości od nagrywającego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie tam o wyższości gazu..

a nie, czekaj, wróć, o wyższości benzyny nad gazem :)

i przestroga dla zwolenników kuchenek gazowych i absolwentów wyszej szkoły gotowania na gazie

 

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9ee2QaUR4IA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie tam o wyższości gazu..

a nie, czekaj, wróć, o wyższości benzyny nad gazem :)

i przestroga dla zwolenników kuchenek gazowych i absolwentów wyszej szkoły gotowania na gazie

a teraz przestroga przed benzyną ;)

http://www.youtube.com/watch?v=xpiZtfG90yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej mu nie wybuchło jak tamten piekarnik :)

zazdrościsz piekarnika widzę ;)

 

przynajmniej mu nie wybuchło jak tamten piekarnik :)

pamiętaj, żeby nie tankować w swetrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wielkie mi halo!Wystarczy dospawać i bedzie jak nówka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...