Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zapasowy kluczyk


expo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przy przeprowadzce zgubiłem kluczyki od autka?

Został mi teraz jeden.Ile może kosztować dorobienie w ASO

czy normalny fachowiec to może zrobic dorobić

Wiem ze tam występuje imobilaizer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aso kosztuje 750 złotych ciężko znaleźć fachowca poza serwisem który dorobi natsa

dorabiałem w serwisie koszt oczywiście z kluczykiem nowym policzyli mi 350 złotych kluczyk a reszta to kodowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przy przeprowadzce zgubiłem kluczyki od autka?

Został mi teraz jeden.Ile może kosztować dorobienie w ASO

czy normalny fachowiec to może zrobic dorobić

Wiem ze tam występuje imobilaizer

Jak maszz jeden jeszcze oryginalny kluczyk to dasz rade zrobić to bez większego problemu:

Grot sam możesz kupić prosze: http://allegro.pl/ni...2315657457.html,

następnie Pan od kluczyków niech go przytnie tak jak masz oryginał, co do reszty to kup na allegro uzywany kluczyk NATS prosze: http://allegro.pl/kl...2350664089.html

wszystko skladasz i wystarczy zaprogramowac na nowo dwa kluczyki (instrukcja na forum http://forum.nissank...zyk-w-primerze/) i nie potrzebujesz jezdzić do fachowca z ASO

Reasumując:

nowy grot: 25 PLN

używana obudowa z NATS 50 PLN

obróbka klucza 50 - 80 PLN

Razem: ok. 125 - 155 PLN + twoje programowanie

Edytowane przez Oskar
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) to nie szok :) to tylko dobra znajomość swojego auta :) i troche pokombinowania, Edytowane przez Oskar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak maszz jeden jeszcze oryginalny kluczyk to dasz rade zrobić to bez większego problemu:

Grot sam możesz kupić prosze: http://allegro.pl/ni...2315657457.html,

następnie Pan od kluczyków niech go przytnie tak jak masz oryginał, co do reszty to kup na allegro uzywany kluczyk NATS prosze: http://allegro.pl/kl...2350664089.html

wszystko skladasz i wystarczy zaprogramowac na nowo dwa kluczyki (instrukcja na forum http://forum.nissank...zyk-w-primerze/) i nie potrzebujesz jezdzić do fachowca z ASO

Reasumując:

nowy grot: 25 PLN

używana obudowa z NATS 50 PLN

obróbka klucza 50 - 80 PLN

Razem: ok. 125 - 155 PLN + twoje programowanie

czyli gdzies dzwoni ale niekoniecznie wiadomo w ktorym kosciele.

1.NIE DA SIE samemu zaprogramowac kluczyka do immo

2.da sie zaprogramowac kluczyk do c.z.-chociaz przykladowo mi sie nie udalo tego zrobic.

opisana przez ciebie procedura dotyczy programowania centralnego zamka niestety-a nie o to chyba chodzi koledze...

zeby jechac nie wystarczy miec otwarte drzwi-trzeba tez uruchomic silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dzwoni ale chyba nie u Ciebie w kościele

..............-chociaz przykladowo mi sie nie udalo tego zrobic.

No i sam sobie odpowiedziałeś .....

Edytowane przez Oskar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dzwoni ale chyba nie u Ciebie w kościele

 

No i sam sobie odpowiedziałeś .....

rozumiem ze sam sobie zaprogramowales kluczyk do immo?

jesli tak-to z mojej strony uklony do samej ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

tez tak mysle kodowanie cz a kodowanie imo natsa to dwie różne sprawy serwis w moim przypadku bawił sie ponad dwie godziny a kluczykowcy a byłem u kilku nawet nie chcieli rozmawiać jak usłyszeli nats

pozdrawiam kmiart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak - lepiej szukaj tego klucza co się zagubił, bo nie jest to ani łatwe, ani tanie dorobić ten immobiliser. I z tego co wiem, to jedynie serwis. Aby było taniej, możesz sobie sam kluczyk kupić, używany albo nowy na Alledrogo.pl (czasem używany kluczyk idzie dopiłować do swojego zamka, zależy na jaką sztukę się trafi - ja tak kiedyś dorobiłem sobie do Skody Felicji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mysle kodowanie cz a kodowanie imo natsa to dwie różne sprawy serwis w moim przypadku bawił sie ponad dwie godziny a kluczykowcy a byłem u kilku nawet nie chcieli rozmawiać jak usłyszeli nats

pozdrawiam kmiart

a wy dalej swoje, jak checie jechac do ASO to wasza wola i wasze pieniądze

 

kluczyk programuje sie z centralka imo przy stacyjce, zeby oprocz otworzenia centralnego zamka, wylanczał tez imo............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a wy dalej swoje, jak checie jechac do ASO to wasza wola i wasze pieniądze

 

kluczyk programuje sie z centralka imo przy stacyjce, zeby oprocz otworzenia centralnego zamka, wylanczał tez imo............

zdradz prosze jak to zrobic-bo na 4 profesjonalne warsztaty w krakowie tylko jeden umial zaprogramowac mi kluczyk do immo...robilem to 2 tygodnie temu i moge powiedziec ze:

1.cena w krakowie to 250 zl.

2.trwa to ok.20 minut-u mnie immo nie chcialo przyjac nowego kluczyka.

3.potrzeba do tego komputera i specjalistycznego oprogramowania.

4.nie da sie wyciac w P12 immo-niestety.

Edytowane przez wlad69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rzeszowie dorobiłem za 350zł klucz + immo + pilot

pilot da się zaprogramować autem ale immo jak kolega wyżej pisze specjalny sprzęt.

i tak jak u kolegi immo nie chciało przyjąć nowego klucza bo ... do tego modelu są podobno 2 rodzaje transmiterów prekodowanych jedne działają w trybie "krypto" drugie "password" który jest poprawny gość zweryfikował doświadczalnie.

 

edit

kluczyk mam 5Wk4 885 siemens (tak pisze z boku) od frontu NATS

Primera jest z 2002 wersja acenta 1.8 benzyna z kolorowym wyświetlaczem

Edytowane przez igorgfx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aniagal

Witam, mam pytanie czy w trakcie wymiany baterii w P12 jest jakis czas na zapamiętanie ustawień czy za każdym razem trzeba programować ustawienia? W mondeo jak się szybko wymieniało baterię to pilot nie tracił ustawień. I jeszcze , jeśli można poproszę link do programowania kluczyka konkretnie do P12. Wcześniej widziałam dwie różne możliwości i nie wiem, która jest do P12.

Jak zwykle dziękuję i pozdrawiam AG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy w trakcie wymiany baterii w P12 jest jakis czas na zapamiętanie ustawień czy za każdym razem trzeba programować ustawienia? W mondeo jak się szybko wymieniało baterię to pilot nie tracił ustawień. I jeszcze , jeśli można poproszę link do programowania kluczyka konkretnie do P12. Wcześniej widziałam dwie różne możliwości i nie wiem, która jest do P12.

Jak zwykle dziękuję i pozdrawiam AG.

ja wymienialem baterie nie spieszac sie i kluczyka nie musialem programowac.procedura jest w dziale trikow dot.primery i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie dorobienie kluczyka z immobilizerem 180 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...