Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

JUKE-R


darnoK

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim,

 

za pewne słyszeliście o Nissanie Juke-R, ale pewnie garstka z Was wie, że ten samochód który miał zostać prototypem, naprawdę powstanie. W ilości 20 sztuk ten samochód stanie się bardzo limitowaną zabawką, która będzie zapamiętana przez bardzo długi czas. Na szczęście jeden z sześciu w europie tych samochodów trafi w nasze rodzime strony. Ciekaw jestem cz właściciel trafi do Nas i będzie uczestniczył w rozwoju forum o Juke'u :) Nie mniej jednak, gdybym miał wolne fundusze, nie zastanawiał bym się z kupnem :) Chyba pójdę zagrać lotto ;)

 

Tutaj zamieszczam kilka filmików na jego temat:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość jak nie wszystkie są już sprzedane - w większości bedą jeździć po emiratach oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej znikoma szansa, że zobaczymy to cudeńko na naszych wybojach zwanych drogami a tym bardziej na forum, ludzie z takim kapitałem nie udzielają się na forach :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalona maszynka.. Wcielony diabeł.. Jakby mi dali do wyboru jego albo GT-R to byłaby zagadka :) O ile Juke nazywany jest kobiecym autem (mi tam sie podoba, a i jezdzi sie nim fajnie, co miałem okazje wypróbować na jeździe próbnej) To w tej wersji jest autem ociekającym mocą i testosteronem a design wydaje sie byc demoniczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...