Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie i jakie zawieszenie do K11


Gość -Bodix-

Rekomendowane odpowiedzi

Gość -Bodix-

Zastanawiam się nad lekkim obniżeniem (do 30 mm) i ewentualnym utwardzeniem zawieszenia - to fabryczne już zaczyna się za bardzo bujać :-).

Szukam, przeglądam, czytam i ... nic - jedyne co znalazłem (na razie w internecie) to jakiś badziew zupełnie bez nazwy.

 

Jeżeli ktoś wie gdzie znajdę coś w rozsądnej cenie to proszę o info.

Jednocześnie nie pogardzę dobrą radą - co wybrać żeby było dobrze i bez przesady.

 

Dzięki z góry.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slaweq22

Zastanawiam się nad lekkim obniżeniem (do 30 mm) i ewentualnym utwardzeniem zawieszenia - to fabryczne już zaczyna się za bardzo bujać :-).

jak buja to do wymiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -Bodix-

Sprężyny mam ok - będę musiał wymienić amory (na pewno z przodu) więc przy okazji rozbierania McPhersonów mogę od razu wymienić sobie springi na nieco niższe . Dlatego szukam czegoś rozsądnego - już tu na forum doczytałem się że fajnie się sprawują Eibachy (nawet z seryjnymi amorami), na alledrogo znalazłem jedynie MTS Technik (http://moto.allegro.pl/sprezyny-sportowe-nissan-micra-k11-35-35mm-mts-i2357188238.html) - nie wiem ile to warte więc szukam opinii i rady gdzie najlepiej kupić Eibacha springi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

poszukaj u siebie w mieście kogoś kto skraca amory. obetnie Ci amory, sprężyny zostaną seryjne które też o odpowiednią długoścć skróci i je utwardzi( wsadzi jakiś lepszy zaworek i gęstszy olej)

Tylko to musisz popytać i poszukać żeby ktoś robił te amory na prawde dobrze.

ja mam tak zrobione i do tego sprężyny od senatora i nie buja nic a drogi sie trzyma jak głupi :D tylko jeszcze zbieżność trzeba zrobić i gitara :)

aha ja obniżałem względem seryjnej o 9 centów :D

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...