Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PROBLEM Z IMMO MAVERCK


Gość jackelektro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jackelektro

Witam forumowiczów ,

 

tak jak w temacie mam problem z immo , posiadam jeden kluczyk który niestety został pogryziony przez psa a najbardziej część gdzie znajduje się czerwony transponder . Zlokalizowałem immo box ( SIEMENS 5wk4 630 DIESEL ) i mam putanie co dalej , czy jest możliwość likwidacji tego immo czy też pozostaje mi zakup ale czego

 

 

pozdrawiam i proszę o pomoc

 

Dzięki za zainteresowanie , temat opanowany immo off :rolleyes:

post-42915-0-40127500-1337447064_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy zakupie auta z salonu daja taki kod do kluczykow , z tym kodem trzeba isc i dorobia ci kluczyki. a jak nie masz tego kodu to idz do jakiegos dobrego fachofca niech ci wypierdzieli immobilajzer ja sie na tym nieznam to nie pomoge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

immobilizer możesz wywalić wstawiając emulator immo, są uniwersalne cena poniżej 200,

albo weź inne kluczyki i niech zarejestrują nr w kompie, te moduły tylko pośredniczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to w ASO podłączą ten sterownik pod kompa i wtedy mogą Ci zakodować nowy kluczyk.Miałem tak jak w poprzednim aucie padła mi stacyjka i musiałem ją wymienić.Kumpel podholował (nie wiem czy dobrze to napisałem) mnie do ASO i mi zakodowali nowe kluczyki do starego immo w 15 minut.Koszt wyniósł z tego co pamiętam 75PLN.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...