Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Klimatyzacja Terrano II 2,4


Piotrastorun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów.

Mam problem z klimą do wiatraka chłodnicy nie dochodzi prąd,cewka spreżarki nie załancza sprzęgiełka.

A włącznik klimy się świeci.

Może wiecie gdzie jest przekażnik od klimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ravsilp

Witam!! W temacie klimatyzacji to mam inne pytanie - czy idzie podpasować chłodnicę klimy od innego autka /chodzi mi o tarana II z 94 roku, 2,4 benzyna/ ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odkryłem koło siebie że mam "składnice" terenowców :icecream: :icecream:nie tylko terrano

Gość ściąga auta z Francji,Anglii i rozkłada na części.Ceny jak na allegro ale można podjechać sprawdzić,pogadać bardzo sympatycznie.

Chyba nie wysyła towaru tylko odbiór osobisty.

Jak ktoś by co potrzebował to mogę wysłać.

Mam do gościa tel.nie wiem czy można tak publicznie .

Warsztat przy drodze nr.15 Torun-Olsztyn

 

Np.

tarcze przód po 50pln-25mm

wentylator klimy 150pln

sruby do kół gratis :)

opony od100-150

robienie recznego 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Grębocin koło Torunia na terenia zakładu PRD Bielczyny-firma budujaca drogi przy drodze z Osztyna na Torun

515 168 902

biuro@4x4.guranowski.pl

 

Klima nabita ,,nie włącza się wiatrak chłodnicy klimy.Na krótko wiatrak działa , bezpiecznik dobry.Nie wiem gdzie jest przekaznik od tego wiatraka.

Może ktoś wie dlaczego to nie działa?

 

Grębocin koło Torunia na terenia zakładu PRD Bielczyny-firma budujaca drogi przy drodze z Osztyna na Torun

515 168 902

biuro@4x4.guranowski.pl

 

Klima nabita ,,nie włącza się wiatrak chłodnicy klimy.Na krótko wiatrak działa , bezpiecznik dobry.Nie wiem gdzie jest przekaznik od tego wiatraka.

Może ktoś wie dlaczego to nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...