Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jasna skóra


Karas007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie do posiadaczy Qashqaia z tapicerką ze skóry w jasnym kolorze, czy ta tapicerka bardzo się brudzi? Czy łatwo ją wyczyścić i utrzymać w czystości? Ogólnie jak z jej jakością(czy się wyciera, załąmuje itd).

Bardzo dziękuję za informacje, jasne wnętrze bardzo mi się podoba ale nie wiem czy nie lepiej z rozsądku wziąć czarną skórę.

Pozdrawiam

Karas007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert k

U mnie po ponad roku i 15 tyś tapicerka wygląda następująco post-36624-0-87057300-1337878614_thumb.jpgpost-36624-0-41928300-1337878783_thumb.jpgpost-36624-0-46851200-1337879155_thumb.jpg

Na razie nic nie pęka , dodam tylko , że to nieprawdziwa skóra tylko eco , więc niewiadomo co będzie później .

Na razie nie narzekam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z brudem? Często musisz ją czyścić? Na zdjęciach wygląda bardzo ładnie. W cenniku jaki mam jest napisane, że tapicerka jest ze skóry plus gdzie jest to niezbędne eco. Natomiast gdzieś w necie było napisane, że siedzisko i oparcie(te części o które opiera się osoba siedząca) to skóra naturalna, a reszta eco. Ciekawe czy to prawda.

Dzięki za info i zdjęcia, może jeszcze ktoś z właścicieli jasnej skóry podzieli się doświadczeniem z jej użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert k

A jak z brudem? Często musisz ją czyścić? Na zdjęciach wygląda bardzo ładnie. W cenniku jaki mam jest napisane, że tapicerka jest ze skóry plus gdzie jest to niezbędne eco. Natomiast gdzieś w necie było napisane, że siedzisko i oparcie(te części o które opiera się osoba siedząca) to skóra naturalna, a reszta eco. Ciekawe czy to prawda.

Dzięki za info i zdjęcia, może jeszcze ktoś z właścicieli jasnej skóry podzieli się doświadczeniem z jej użytkowania.

 

 

Ja czyściłem ją może ze dwa lub trzy razy pianką do skóry gdyż nie brudzi się aż tak bardzo.

Gdy kupowałem auto sprzedawca od razu powiedział mi że to skóra eco, z resztą ja nie widzę różnicy między siedziskiem a np. podłokietnikiem .

Pozdrawaim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po ponad roku i 15 tyś tapicerka wygląda następująco post-36624-0-87057300-1337878614_thumb.jpgpost-36624-0-41928300-1337878783_thumb.jpgpost-36624-0-46851200-1337879155_thumb.jpg

Na razie nic nie pęka , dodam tylko , że to nieprawdziwa skóra tylko eco , więc niewiadomo co będzie później .

Na razie nie narzekam .

 

Bardzo ładnie wygląda ale przy mojej dwójce dzieciaków (4lat,8lat) byłoby bardzo ciężko utrzymać to w należytym porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją czyściłem dwa razy ciepła woda, mydło i szczoteczka miekka a potem odpowiedni środek do konserwacji. Po 50 000 wygląda super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość klaudia19

Witam!

W moim QQ jasna tapicerka po przeszło roku i przejechaniu12 tys zachowuje i prezentuje się bardzo dobrze, ale jest to zasługa tego że bardzo o nią dbam, tzn regularnie oddaje samochód na myjnie gdzie czyszczą i konserwują tapicerke, oraz myje ja w domu specjanym środkiem do jasnej tapicerki. Cieżko mi odpowiedźieć na twoje pytanie czy często

się brudzi, to w dużej mierze zależy od tego czy szanujesz tapicerke i nie kładziesz na niej wszystkiego, i od tego co woźisz w samochodzie, czy masz małe dzieci i czy masz czas o nią dbać itd... Ja Ci goraco polecam jasna tapicerke ponieważ nie ma ładniejszego widoku jak ciemny QQ i jasna tapicerka :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...