Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Szukam kółka zębatego do silniczka wycieraczek przód


Gość rur

Rekomendowane odpowiedzi

PILNIE

Szukam kółka zębatego silniczka wycieraczek przód do Tino.

Trzpień kółka zatarł się w obudowie, co skutkowało zatrzymaniem się samego kółka a silniczek napędzał "ślimaka" co w efekcie wytarło kilka zębów kółka z tworzywa sztucznego.

Kupiłem na allegro kompletny silniczek ale okazało się że mimo że jest sprawny to kólko jest w tym samym stanie.

Problem z wycieraczkami jest Wam dobrze znany. Może ktoś kto adaptował silniczek z innego auta, ma takie kółeczko do odsprzedania? :)

wiem że są conajmniej dwa rodzaje ( różnie toczon wałki ) ;) jak na zdjęciach

 

sprawa pilna gdyż 5 czerwca musze jechać do Poznania, a jestem z Krakowa, kawełek jest i bez wycieraczek troche lipa

post-24116-0-36079200-1338112160_thumb.jpg

post-24116-0-02223700-1338112175_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kiertom

Miałem ten sam problem, tylko u mnie posypało się więcej zębatek (kółko nie do kupienia). Kupiłem na szrocie 2 silniczki od caro+ po 30 zł. Usiedliśmy z sąsiadem (mieliśmy też parę piwek :) i w jeden wieczór daliśmy radę. Instrukcję przeróbki oczywiście znajdziesz na forum. Jest jakiś gość na allegro co odnawia silniczek za około 300zł, a ja mam za 60 zł jeszcze jeden na zapas. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...