Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Łożysko reduktora


Gość Justyna85

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justyna85

Witam ponownie

 

Mam kolejny problem otóż mam do wymiany łożysko reduktora , ktoś orientuje sie jakie są koszta wymiany i częsci , czy dużo roboty i gdzie w łodzi można to naprawić.

 

 

Z góry dziękuję , bo przeczytałam już całe forum , ale nic o tym nie było.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie coś mam cały reduktor do sprzedania ;) koszt wymiany około 100-200 zł łożysko 50-150 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objawem popsutego łożyska był luz na wyjściu na wał przedni. Zaczęło się to przez krzyżak , później krzyżak rozwalił łożysko w reduktorze , ja nie czekając kupiłem drugi reduktor w starym wymieniłem łożyska i uszczelniacze, i dalej samochód dostawał drgań tak ja to Ty opisywałaś. W moim wypadku przyczyna leżała w przednim wale napędowym , gdy go wywaliłem przestało całkowicie drżenie samochodu po czym kupiłem nowy wał i do wczoraj miałem z tym spokój ( :nissan2: został sprzedany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie usterki strasznie mnie wpieniły i postanowiłem ją sprzedać, wystawiłem ją na allegro dla śmiechu za dobre pieniądze i poszła jak świeże bułeczki :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
Gość Tomala1974

Witam ponownie

 

Mam kolejny problem otóż mam do wymiany łożysko reduktora , ktoś orientuje sie jakie są koszta wymiany i częsci , czy dużo roboty i gdzie w łodzi można to naprawić.

 

 

Z góry dziękuję , bo przeczytałam już całe forum , ale nic o tym nie było.

 

Pozdrawiam

Witam, mam podobny podobny problem z reduktorem poczatkowo myslałem że to łozyska ale po rozebraniu reduktora okazały się nietkniete, natomiast wyrobiły łoze w obudowie reduktora, zastanawiam się czego to może być przyczyną, luzów na krzyżakach, bo nie jest to chyba normalne, wpier powinny przecież rozpaśćsię łożyska a nie obudowa. Będe wdzięczny za info jak to się skończyło w twoim przpadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...