Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zardzewiałe elemety zawieszenia


endrix

Rekomendowane odpowiedzi

witam niedawno stałem sie posiadaczem nissana p12 przeraza mnie rdza na elemetach zawieszenia (belki wachacze itp )czy to normalne w tych modelach????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdzie masz tą rdze bo moja belka tam gdzie nie ciekła maglownica ma nalot rdzy a po lewej stronie cała zakonserwowana płynem wspomagania

a wachacze nie zdazą mi zardzewieć bo wymieniam co 2 lata po za tym sa lakierowane i trudno im sie zestarzeć

czy twoje auto długo gdzieś stało???

po powodziowe???? i zawieszenie tak wygląda?

tylna belka ma nalot rdzy na całej długości ale to tylko zewnetrzny minimalny reka sie ściera

może fotki????

 

moze jak zaczniesz jździć nia to sama się zakonserwuje olejem z silnika i wodą z kałuży

a stan mechaniczny zawieszenia jaki jest byłeś na szarpakach? nie budzi żadnych zastrzeżeń???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest po zadnej powodzi ;/ zawieszenie jest ok auto było kupione w polskim salonie serwisowane do tego roku moze to przez polskie zimy i sol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,coś w tym jest z tymi podwoziami,ja mam przód belka pod chłodnice do wymiany(prawa strona mocno podgnita,dziury duze),tylna belka tez podrdzewiała ale ztym juz poradziłem sobie,na szczescie z zewnatrz;).Więc tak to u mnie wyglada,obstukanie młotkiem elementów podrdzewiałych,szczota druciana najlepiej elektryczna nie zmachamy się znów obstukać młotkiem i szczota i mozna konserwować tzn zawieszenie belka pod silnik,belka tył,poodpadało w ciul rdzy i oki,na to kortanin f,24h przerwy,druga warstwa,24h przerwy,na to minia 2 warstwy,na koniec Boll'a zapodam.Powolutku z przerwami na schniecie 6 dni;)Oczywiscie kanał potrzebny!Podłoga oki,malitenkie dosłownie rdzawe slady!tez na wszelki przetarłem preparaty dałem i gra!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...