Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dodatki do oleju Xeramic


Gość yarko73

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam pytanko a mianowicie co myślicie o dodatkach do oleju silnikowego a w szczególności firmy Xeramic "Ceramiczna ochrona silnika"

W necie podają, że jakiś instytut motoryzacji w Warszawie testował ten dodatek na Espero i osiągnięto następujące wyniki :

- wzrost przyspiesenia o 8%

- zwiększenie mocy o 5%

- obniżenie zużycia paliwa o 7%

!!! może warto spróbować

:?: cena w necie to 40 zł + koszt przesyłki. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie ale pamietam kiedys taka sytuacje gdzie na moich oczach wylano caly olej z silnika malucha i koles wlal cwierc litra jakiegos specyfiku i maluch dzialal i sie nie zatarl ...a nie mial miski olejowej :)

tak czy inacze u nas nie jest trudno kupic sobie czyja opinie (mam nadzieje ze sie myle) ale po wlasnych doswiadczeniach wiem ze to nie problem

 

jak nie ksoztuje duzo to mzoesz kupic i sprawdzic o ile ten wynalazek nie zaszkodzi dobremu olejowi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa.... to patent z cyklu moto-doktor czy inne magnetyzery :-)

chociaz cholera wie co to ma wspolnego z motodoktorem, ktory to najzwyczajniej w swiecie zageszcza olej i jak jest silnik padaka to chwilowo potrafi po czyms takim chwile lepiej dzialac (co wykorzystuja handlarze by pogonic padline...)

 

podobno to sie na teflonie opiera ktory to niby doszczelni sillnik i jego elementy... slyszalem tez opinie ze nie zaszkodzi a takze ze potrafi zdrowo nasyfic np. pozatykac kanaliki olejowe...

 

jak z silnikiem jest wszystko ok to ja bym za chiny ludowe takie wynalazku nie zalal.... a jak padaka noby mozna probowac...

 

MK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość primeraW10

no wlasnie !!!

kumpel nalal sobie jakiegos militeca i ze niby mu silnik teraz ciszej chodzi. moze to i prawda, ale ona ma diesla a w naszych SR20 to np w popychaczach jest otworek ktory dziala jako zawor upustowy i ma srednice z 0,3 mm wiec jesli faktycznie ktorys skladnik z tych wynalazkow odklada sie na czesciach silnika to ja dziekuje i nie bede tego wlewac. jak silnik starszej generacji to mozna lac co sie chce bo to mu i tak nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...