Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bagażnik Thule rapid do Tiidy - sprzedam


Gość djkynek

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam uzywany bagażnik do Tiidy

THULE Rapid 754-769 + KIT 1376

 

czarny, stalowy. Stan bardzo dobry. Uzytkowany przez 2 sezony. Tiidy juz nie mam /chwała Bogu/. Pozostał bagażnik - sprzedam za pół ceny. tel. 601916718

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Tiidy juz nie mam /chwała Bogu/. (...)

 

A cóż Ci to, w zasadzie, bezawaryjne i niezwykle wygodne autko zawiniło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż Ci to, w zasadzie, bezawaryjne i niezwykle wygodne autko zawiniło?

Oj,pamiętam że miał niezły pasztet z "elektroniką"W niektórych kompy wariowały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw moduły elektroniki wymieniane na gwarancji 4krotnie, potem wyciek z klimatyzacji, wymiana łacznika stabilizatora, łozyska mc personów i na koniec /po gwarancji/ to, o czym piszą tu: http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/70304-tuleje-metalowo-gumowe-w-belce-przedniego-zawieszenia-tiida/

co mi odbiło, zeby toto kupic ? nie nosze kapelusza, nie mam 56 lat. ASX pali 5,8 l Pb 95/100 km i to jest japonskie auto, nie jakas pokraka zabojadzka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw moduły elektroniki wymieniane na gwarancji 4krotnie, potem wyciek z klimatyzacji, wymiana łacznika stabilizatora, łozyska mc personów i na koniec /po gwarancji/ to, o czym piszą tu: http://forum.nissank...ieszenia-tiida/

co mi odbiło, zeby toto kupic ? nie nosze kapelusza, nie mam 56 lat. ASX pali 5,8 l Pb 95/100 km i to jest japonskie auto, nie jakas pokraka zabojadzka.

 

To miałeś wyjątkowego pecha.

 

A co do asx-a. Mój ociec ma asx 1.6 invite i pali mu w mieście min. 10l przy ostrożnej jeździe. Nie twórzmy więc mitów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...