Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Do sprzedania Terrano I 3.0, mosty tylny z blokada LSD


Gość Scream_no1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Scream_no1

Witam

 

Mam do sprzedania most tylny z blokada LSD z Terrano I 3.0, przełożenie 4.38. Most wyciągnięty z auta które miało trochę ponad 300 000. Most kupiłem dla tarczobębnów i kompletnych hamulców. Przerabiam w pickupie bębny na tarcze. Most ma wymontowane półosie (przy okazji info: półoś na 31 zębów na wieloklinie). w moście nie ma oleju (co raczej jest oczywiste dlaczego), spuszczony olej był bardzo czysty. Szpera jak most był w całości stawiała bardzo duży opór. Niemniej nie miałem możliwości sprawdzenia jak sprawuje się na aucie.

 

 

Preferowany odbiór osobisty!!!

 

Jeśli ktoś będzie chciał może rozebrać dyfer do końca w celu sprawdzenia płytek itp. jest taka możliwość.

Sprzedaje jako niesprawdzony

 

tel. 696204904

 

Link do aukcji http://allegro.pl/sh...item=2395660166

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Scream_no1

nie ma tragedii, trzeba wszystko pomierzyć i wytoczyć dwa pierścienie dystansujące do łożysk. a potem to już się składa tak jak fabryka przykazała, trzeba jeszcze wykombinować mechanizm linki (w 3.0) są linki wleczone po drążkach), ja użyłem tych dźwigienek z bębnów. Jak znajdę chwilę to wrzucę zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...