Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ESP?


markus383
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupiłem niedawno Nissana Primere 2004r., ale niestety nie było fabrycznego esp, a chciałbym takowe mieć w moim aucie. Można zamontować ten mechanizm w samochodzie? Ile może kosztować montaż??

 

Mam Primere 2004r. diesel 1,9.

 

Pozdrawiam.

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie nieopłacalne....... sprzedaj samochód i poszukaj takiego z ESP ;-)

 

ja nie mam, miałem w Vectrze i jakoś nie widziałem zalet z posiadania jego, a jak byłęm w zimie w górach to wyłączyłem, bo nie szło jeździć, jak obróciło kołem to silnik dusiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to nie kombi to nie płacz specjalnie da się życ bez tego jesli jesteś świadomym kierowcą

a jak nie to wolniej bież zakręty

a ogólnie to tak jak pisał jolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im więcej bajerow tym wieksza awaryjność :) ja szukajac auta specjalnie szukalem wersji bez zbednej elektryki np elektryczne fotele + grzanie , szukalem tez bez xenonow bo to wszystko koszta nie małe jak sie cos skisi , ale na brak navi dalem sie zrobic w konia :D myslalem ze jest a wystarczylo tu zajrzec na forum przed zakupem :D ale jak by bylo i tak bylo by nic z tego bo nissan dal dupska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..........szukalem tez bez xenonow bo to wszystko koszta nie małe jak sie cos skisi .........

Nie ma co się skisi...... jedynie co wypalają się po ok 3-4 żarniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na zarnikach juz ponad rok latam dalem za nie 30 zl:) wiec gitarka mi ksenonki pasuja pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, moje ksenony to porażka. Byłem na regulacji, dalej świeci to jakby chciało a nie mogło. Micra '94 na zwykłych żarówkach lepiej mi świeci.

 

Może to być wina zużytych żarówek/palników???

 

CO do samego ESP - ja sobie ten dodatek cenię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki koszt w porownaniu do zarowek? :)

 

ja kupiłem ostatnio 2 sztuki za 40 PLN 6000K tak wiec różnicy zbyt dużej nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie i jakie kupowaliscie zarówki do xenonów ja smigam na hednym od nowosci 7 lat i swieci nadal mimo uzywania do jazdy dziennej drugi wymieniony po 4 latach czy jakios tak z całą lampa i śweica obydwa

w starej lampie poszła przetwornica na jesieni (wymiana 100pln uzywka) i nadał swieci

a zarówki xenon koszt 200pln bo najpierw myslałem ze to zarówka D2R Philips - więc mam na zapas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...